Z jakiego banku korzystają pokoje

Category: Fico Score
17 lutego 2021

Miałem kartę pokojów do przejścia przez nieco ponad rok i kiedy Ic został zatwierdzony, mój wynik w TU wynosił około 670. Mogę powiedzieć, że myślę, że magiczna ocena kredytowa (TU dla synchronizacji i jest to miękkie wyciągnięcie przez telefon) to 700 Kiedy przekroczyłem 700, mój limit wzrósł z SL 1900 do 5000, a miesiąc później do 10000.

Wygląda na to, że wszystkie karty synchroniczne, z wyjątkiem być może niskich, lubią być skąpe, dopóki nie przekroczysz 700. tylko moje doświadczenie.

Wynik początkowy : 564 w 2012 roku

Aktualny wynik: 763

Wynik goli: 850 do 5/2020

Ogrodnictwo do końca 2020 roku.

 • Oznacz jako nowe
 • ZakładkaSubskrybujNiemySubskrybuj kanał RSSPermalinkWydrukowaćEmail do przyjacielaZgłoś nieodpowiednie treści@iowe napisał:

  Miałem kartę pokojów do przejścia przez nieco ponad rok, a kiedy Ic został zatwierdzony, mój wynik w TU wynosił około 670. Mogę powiedzieć, że myślę, że magiczna ocena kredytowa (TU dla synchronizacji i jest to delikatne ciągnięcie przez phone) wynosi 700. Gdy przekroczyłem 700, mój limit wzrósł z SL 1900 do 5000, a miesiąc później do 10000.

  Wygląda na to, że wszystkie karty synchroniczne, z wyjątkiem być może niskich, lubią być skąpe, dopóki nie przekroczysz 700. tylko moje doświadczenie.

  Takie też było moje własne doświadczenie z nimi.

  Najpierw Walmart, potem Amazon, ale nie mogłem przez całe życie wylądować na swoich kartach ani zdobyć przyzwoitego SP CLI, dopóki FICO TU Score nie przekroczył 700. Potem byli bardzo hojni i od tamtej pory byli bardzo hojni.

  Produkty
 • Dom
 • Jak to działacennikPlany rodzinneUczyć się
 • Edukacja
 • SpołecznośćWsparcieBlogFirma
 • O nas
 • Warunki korzystaniaPolityka prywatnościProgram partnerskiPobierz naszą aplikacjęPodążaj za namiEdukacja kredytowa
 • Oceny kredytowe
 • Co to jest FICO Score?Wersje FICO ScoreJak obliczane są wynikiHistoria płatnościKwota długuDługość historii kredytowejMix kredytówNowy kredytRaporty kredytoweCo jest w twoim raporcieBiuraZapytaniaBłędy w raporcie?KalkulatoryPoznaj swoje prawaKradzież tożsamościFAQSłownikCopyright 2001- Fair Isaac Corporation. Wszelkie prawa zastrzeżone.

  WAŻNA INFORMACJA:

  Wszystkie produkty FICO ® Score udostępnione na myFICO.com zawierają FICO ® Score 8 i mogą zawierać dodatkowe wersje FICO ® Score. Twój pożyczkodawca lub ubezpieczyciel może użyć innego FICO ® Score niż wersje otrzymane od myFICO lub w ogóle inny rodzaj oceny kredytowej. Ucz się więcej

  FICO, myFICO, Score Watch, The Score That Matters i The Score That Matters są znakami towarowymi lub zastrzeżonymi znakami towarowymi Fair Isaac Corporation. Raport kredytowy Equifax jest znakiem towarowym firmy Equifax, Inc. i jej spółek zależnych. Na Twoje wyniki FICO i stopy procentowe, które możesz otrzymać, wpływa wiele czynników. Fair Isaac nie jest organizacją napraw kredytową w rozumieniu prawa federalnego lub stanowego, w tym ustawy o organizacjach naprawy kredytu. Fair Isaac nie zapewnia usług „naprawy kredytowej, porad ani pomocy w zakresie „odbudowy lub „ulepszenia Twojej historii kredytowej, historii kredytowej lub zdolności kredytowej. Strona internetowa FTC na kredyt.