Wyniki WWE Money In The Bank 2020: Bayley pokonuje Taminę w meczu z Sashą Banks

Category: Kredytowej Jeśli
17 lutego 2021

WWE Money in the Bank 2020 przybliżyło Bayley o krok do wymarzonego meczu z Sashą Banksem. (Kredyt:. [+] Sylvain Lefevre / Getty Images)

WWE Money in the Bank 2020 kontynuowało długie panowanie Bayley jako mistrzyni SmackDown Women’s, kiedy pokonała Taminę z pomocą Sashy Banks i zrobiła kolejny krok w kierunku wyczekiwanego meczu marzeń.

Od czasu zdobycia tytułu w zeszłorocznym Money in the Bank pay-per-view, Bayley utrzymywała pas przez całe pięć dni, ale jej panowanie samo w sobie nie było szczególnie pamiętne ani imponujące. Nie było niezapomnianych waśni ani meczów w namiocie, a jedyne prawdziwe podekscytowanie, jakie wywołało jej panowanie, to oczekiwanie, że ostatecznie doprowadzi to do meczu z jej wieloletnim przyjacielem Banksem, a scena od dawna jest ustawiona na „The Boss i Bayley iść własnymi drogami.

W końcu rywalizacja Bayley / Tamina to najwyraźniej nic innego jak walka o miejsce. Tamina była używana prawie wyłącznie jako pracownik z niższymi kartami przez większość swojej kariery, a feud pięta / pięta (czy Tamina faktycznie jest twarzą dziecka?) Z Bayley nie był zbyt intrygujący, co jest jednym z wielu powodów, dla których SmackDown oglądalność gwałtownie spadła w ostatnich tygodniach. Światełkiem na końcu tunelu jest jednak Bayley kontra Banks, rywalizacja, która trwa od lat, ale WWE jeszcze nie zagrała all-in.

WWE pierwotnie planowało zagrać Bayley vs. Banks na WrestleMania 36, ​​ale plany te uległy zmianie, gdy WWE pomyślało, że jest „za wcześnie, aby rozegrać mecz bez odpowiedniej wersji, którą otrzyma z powodu wszystkich zmian wprowadzonych przez COVID-19 pandemia. Z perspektywy czasu było to mądre posunięcie twórcze, ponieważ Banks kontra Bayley to rodzaj osobistej rywalizacji, która wywołałaby najlepszą reakcję i największe zainteresowanie wśród obecnych fanów. Ogólne zainteresowanie WWE znacznie spadło od czasu WrestleManii 36, ale ponieważ SummerSlam nie zostało jeszcze oficjalnie odwołane, zmienione lub przełożone, wygląda na to, że WWE wciąż przygotowuje się do tego programu, oczekując, że będzie to niezapomniany pay-per-view z Karta kalibru WrestleMania.

Mimo że ten program prawdopodobnie nie odbędzie się w rodzinnym Bostonie Banksa przed zatłoczonym domem fanów, jak sugeruje najlepszy scenariusz, Banks kontra Bayley to typ meczu, który uczyniłby kartę do tego. wydarzenie – gdziekolwiek się odbywa – tak duże, jak powinno. Jeśli spojrzysz na obecny stan kobiecej dywizji SmackDown, niektóre z jej największych gwiazd – jak Alexa Bliss – bardziej martwią się tytułami tag teamów, podczas gdy Naomi nie jest traktowany priorytetowo, a Lacey Evans nie jest w sytuacji, w której jest po wszystkim wystarczy, aby uzasadnić spory skok karty.

Było kilka szerokich skarg fanów na sposób, w jaki WWE skupia się tak mocno na dzielnicy Four Horsewomen w Banks, Bayley, Charlotte Flair i Becky Lynch, ale biorąc pod uwagę sposób, w jaki został skonstruowany kobiecy oddział SmackDown, jest powód, dla którego Bayley vs. Wydaje się, że oczywistym kierunkiem są banki: w tej chwili jest to największa i najbardziej oczekiwana wojna całej marki.

Chociaż udana obrona tytułu Bayleya nad Taminą będzie kontynuowana przez długie, ale słabe panowanie nad tytułem, oznacza to również, że jesteśmy o krok bliżej do feudu między Bayleyem a Banksem, który może być nie lada gratką dla fanów w czasach, gdy ich nie ma. zbyt wiele powodów do ekscytacji.