Wyniki WWE „Money in the Bank” 2017: Kto wygrał drabinkę męską „MITB”?

Category: Zadawane Pytania
17 lutego 2021

Sześciu męskich gwiazd rywalizowało w głównym turnieju o teczkę „Money in the Bank.

Utwórz konto, aby kontynuować czytanie tego artykułu – to nic nie kosztuje i zajmuje 1 minutę.

 • Codziennie otrzymuj wszystkie wiadomości e-mailem
 • Porozmawiaj o tym, co kochasz, ze społecznością użytkowników, którzy podzielają Twoją pasję.Znajdź odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania, korzystając ze spostrzeżeń przygotowanych przez naszą redakcjęW głównym turnieju niedzielnego PPV WWE Money in the Bank, męski Ladder Match z pewnością ukradł show. Sami Zayn, Dolph Ziggler, AJ Styles, Kevin Owens, Shinsuke Nakamura i Baron Corbin rywalizowali o prawo do zostania posiadaczem teczki „MITB 2017. Zwycięzca meczu miałby w środku kontrakt na mecz o mistrzostwo świata w dowolnym miejscu i czasie. Więc która z supergwiazd tych mężczyzn była w stanie wspiąć się po drabinie i odzyskać teczkę? Oto podsumowanie meczu drabinkowego mężczyzn „MITB i końcowe wyniki.

  Wyniki meczów MITB

  Ponieważ każdy z zawodników był ogłaszany na mecz, udawał się na ring i obszar ringu, gdzie dostępnych było wiele drabin.

  Kiedy Shinsuke Nakamura robił swoje wejście, został zaatakowany od tyłu przez „Samotnego Wilka Barona Corbina. Gdy Nakamura został pobity, wydawało się, że doznał kontuzji, która pomogła mu za kulisami. To oznaczałoby, że byłby to tylko mecz pięcioosobowy, a przynajmniej tak się wydawało.

  Po rozpoczęciu najnowsza męska edycja corocznego meczu rankingowego obejmowała wiele zabawnych i ekscytujących miejsc. W jednym z nich Dolph Ziggler wspinał się po drabinie na ringu, aby po raz drugi w karierze spróbować zdobyć teczkę.

  Jednak Sami Zayn był tam i wykonał niesamowity flip o zachodzie słońca z Zigglerem z drabiny na matę. Obaj mężczyźni runęli na matę, szokując fanów na całym świecie.

  Później AJ Styles uderzył w ogromne miejsce, w którym zdjął Kevina Owensa na ramię z pierścieniowego fartucha i rzucił go z powrotem na drabinę ustawioną na macie z ringami do stołu komentatorów.

  Drabina nie ustąpiła, a Owens odbił się od niej i spadł na zewnątrz. W innym miejscu AJ wspinał się po drabinie, aby zacząć próbować odczepić teczkę. Dolph Ziggler odepchnął drabinę, powodując, że Styles zwisał z haka nad ringiem. Ostatecznie Styles nie miał innego wyboru, jak tylko rzucić się na matę.

  Baron Corbin w pewnym momencie uzyskał przewagę i przygotował się do ustawienia drabiny, aby się wspinać. Nagle rozbrzmiała muzyka Shinsuke Nakamury i wyszedł zza kulis, po czym zszedł po rampie do ringu, trzymając się za ramię. Corbin rzucił w niego drabiną przez liny, ale Nakamura szybko wślizgnął się na ring i zaatakował. Stamtąd kopnął w Corbina. Shinsuke zaniósł go każdemu ze swoich konkurentów i wyglądał, jakby miał kontrolę nad swoim przeznaczeniem.

  Kto wygrał mecz?

  Wielki finał meczu to fantastyczne zakończenie. Dwóch zawodników, którzy znali się z czasów pracy w New Japan Pro Wrestling walczyło łeb w łeb, gdy AJ Styles i Shinsuke Nakamura przesunęli drabinki na bok i walczyli ze sobą.

  Obaj wymieniali się uderzeniami, a nawet kładli się na macie. W pewnym momencie Styles wystrzelił Nakamurę latającym przedramieniem, aby umieścić go na macie.

  Jednak zarówno Styles , jak i Nakamura zdołali wspiąć się po przeciwnych stronach drabiny i każdy z nich zbliżał się do odzyskania teczki. Choć wyglądało na to, że jeden z dwóch faworytów może odzyskać upragnioną nagrodę, „Samotny Wilk Baron Corbin wrócił na ring i przewrócił drabinę, by upuścić obu mężczyzn. Gdy wszyscy pozostali zawodnicy leżeli na macie lub poza ringiem, Corbin wspiął się po drabinie, odpiął zatrzask i ściągnął walizkę.

  Oznacza to, że „Samotny Wilk to „Pan Money in the Bank 2017. Czy Corbin będzie gotów zarobić w nadchodzącym tygodniu na „ SmackDown Live , czy też będzie czekał na skrzydłach przez inny czas?