Europejski Kongres MSP 2017 przy Katowicach

"Uwolnić biznes! " a mianowicie apelują małe i średnie przedsiębiorstwa

"Uwolnić biznes" a mianowicie tak coraz częściej informują małe i średnie przedsiębiorstwa. To one generują pięćdziesięciu proc. PKB i konstruują 7 na 10 stanowisk pracy. Mimo to napotykają dzięki szereg utrudnień w codziennej działalności. To temat VII Europejskiego Kongresu Małych jak i również Średnich Przedsiębiorstw w Katowicach od 18 do 20 października.

Trzy dób debat, spotkań, warsztatów jak i również wydarzeń towarzyszących to stały scenariusz Europejskiego Kongresu Małych i Średnich Przedsiębiorstw.

Postulat MŚP: "Uwolnić interes! "

To już 7. edycja wydarzenia, które co roku kalendarzowego przyciąga do Katowic setki gości z całej Lokalny i zagranicy. Jego nieustannym motto jest "Nauka-Biznes-Samorząd Wraz dla gospodarki". Tegorocznym zagadnieniem wiodącym będzie "Uwolnić interes! "

Uwolnienie biznesu to także weryfikacja formy prawnego dla biznesu jak i również samego otoczenia biznesu – mówi Tadeusz Donocik, prezes Regionalnej Izby w Katowicach, organizator kongresu.

Wówczas również samoocena biznesu w celu zwiększenia wydajności robocie, produkcji oraz poszerzenia współpracy międzynarodowej w globalizującym się świecie. Europejski Kongres MŚP to miejsce dla każdego, którzy chcą realnie pracować dla rozwoju własnej przedsiębiorstwa i całej gospodarki.

To również sposobność do otwarcia dyskusji na sprawa Konstytucji dla Biznesu i jej konsekwencji dla biznesmenów.

Sesje panelowe jak i również warsztaty odbędą się po 10 blokach tematycznych. Ważnym punktem kongresu są spotkania o współpracy międzynarodowej - w tym roku tematyką będzie budowa Nowego Jedwabnego Szlaku w kontekście zaangażowania MŚP z Europy.

Rejestracja rozpoczęła się 1 września. Udział w Europejskim Kongresie Małych i Umiarkowanych Przedsiębiorstw jest bezpłatny.

Tagi: biznes Katowice kongres małe firmy Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Wydawane komentarze są prywatnymi poglądami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie – kliknij w adres „Zgłoś Facebookowi” przy wybieranym poście. Regulamin i reguły obowiązujące na Facebooku mieszczą się się którego adres to https://www.facebook.com/policies

Polecamy

  • Piotr Kuczyński: "Jestem wściekły. Zmieniłem zdanie o likwidacji OFE. W jeszcze gorsze"

  • Jeśli ktoś spóźnił się ze złożeniem PIT, może uniknąć kary. Wystarczy aktywny żal

PROMOCJI Koniec bloku reklamowego

Afera GetBack

  • Trigon TFI zmienia nazwę na aferze GetBacku

  • Afera GetBacku. Gerda Broker próbuje uciec spod topora

  • Afera GetBack. Twórca Altus TFI znał nowe zarzuty

  • Zatrzymano byłego prezesa Myśl Banku i kilkunastu pracowników. Chodzi o aferę GetBack

Notowanie

Eleganckie body do spódnicy biznesowej