Dacom Guofen7 TWS - podróbki AirPods

Podróbki bezprzewodowych słuchawek Apple'a. Pod 1 względem przebijają oryginał

FCC to amerykańska Federalna Komitet Łączności, która odpowiada metrów. in. za dopuszczanie sprzętu telefonicznego do sprzedaży. Opublikowała pismo, w którym chińska firma Dacom Electronics ubiega się o możliwość zbytu swoich słuchawek na obszarze Stanów Zjednoczonych.

Obecnie można kupić je między innymi w Japonii zbytnio około 11 555 jenów, czyli około 105 dolarów. Wyglądają znajomo. Nic niepokojącego, bo przypominają AirPods – bezprzewodowe słuchawki Apple’a.

Foto: Business Insider Faktycznie prezentują się słuchawki Apple AirPods

To nie pierwszy przy jednym spotkaniu, gdy produkty Apple naśladowane są przez chińskie firmy produkujące sprzęt elektroniczny. W niektórych dzielnicach Shenzen odszukać można nawet całe sklepiki udające Apple Store.

W piśmie z FCC wyczytać możemy, że słuchawki nazywają się Guofen7 TWS. Czas rozmów lub odtwarzania muzyki wynosi w tych propozycji do czterech godzin. Po stanie czuwania przebywać potrafią do 120 godzin.

Foto: AppleInsider. ru / YouTube Zestaw ze słuchawkami Dacom Guofen7 TWS

Guofen7 TWS brakuje designerskiego sznytu Apple’a, ale wygląda w to, że Dacom przy pewien sposób poprawił plan Apple’a. Na jednej wraz z słuchawek pojawił się klawisz. Odpowiada on zbytnio włączanie i zatrzymywanie muzyki, a także za odbieranie połączeń.

Tagi: słuchawki smartfon Apple iPhone Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie – kliknij po link „Zgłoś Facebookowi” przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod linkiem https://www.facebook.com/policies

Polecamy

  • Piotr Kuczyński: "Jestem gniewny. Zmieniłem zdanie o likwidacji OFE. Na jeszcze gorsze"

  • Jeśli ktokolwiek spóźnił się ze złożeniem PIT, może uniknąć sankcje. Wystarczy czynny żal

AUTOPROMOCJI Koniec bloku reklamowego

Afera GetBack

  • Trigon TFI przekształca nazwę po aferze GetBacku

  • Afera GetBacku. Gerda Broker próbuje uciec spod topora

  • Afera GetBack. Twórca Altus TFI usłyszał nowe zarzuty

  • Zatrzymano byłego prezesa Idea Banku jak i również kilkunastu pracowników. Chodzi o aferę GetBack

Notowanie

Banki, które oferowały obligacje GetBacku