Bitwa startupów, Kongres 590 - BleBox, Quotiss, Avatar Genies

Firma wraz z Wrocławia wygrała "Bitwę startupów"

Firma BleBox z Wrocławia to zwycięzca "Bitwy startupów". Laureatów rywalizacji ogłoszono w Kongresie 590 w Jasionce pod Rzeszowem.

BleBox działa w branży sieci rzeczy (IoT), tworzy proste w instalacji i użytkowaniu urządzenia elektroniczne. Zdobyła nagrodę rzędu 50 tys. złotych.

Drugie miejsce i 35 tys. zł zaliczane są do firmy Quotiss spośród Warszawy. Tworzy ona oprogramowanie komputerowe dla firm logistycznych.

Trzecie miejsce i 15 tys. zł to nagroda dla Avatar Genies spośród Warszawy - firmy, która tworzy animacje na energicznie.

W "Bitwie startupów" startowały 24 młode spółki. 7 najlepszych z wymienionych znalazło się w finale. Rywalizacja polegała na prezentacji swoich projektów przed 15-osobowym jury. Warunkiem było pierwotnego wdrożenie oraz gotowość do odwiedzenia dalszego rozwoju i dopracowywania rozwiązań.

Tagi: Kongres 590 startupy Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Wydawane komentarze są prywatnymi poglądami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie – kliknij w adres „Zgłoś Facebookowi” przy wybieranym poście. Regulamin i reguły obowiązujące na Facebooku mieszczą się pod adresem https://www.facebook.com/policies

Polecamy

  • Piotr Kuczyński: "Jestem wściekły. Zmieniłem zdanie o likwidacji OFE. Na jeszcze gorsze"

  • Jeśli ktoś spóźnił się ze złożeniem PIT, może uniknąć kary. Wystarczy czynny żal

PROMOCJI Koniec bloku reklamowego

Afera GetBack

  • Trigon TFI zmienia nazwę po aferze GetBacku

  • Afera GetBacku. Gerda Broker próbuje uciec spod topora

  • Afera GetBack. Twórca Altus TFI usłyszał nowe zarzuty

  • Zatrzymano byłego prezesa Idea Banku i kliku pracowników. Chodzi o aferę GetBack

Notowanie

Banki, które oferowały obligacje GetBacku