Siedziba i siedziba firmy Chase Bank

Category: Obsługi Klienta
17 lutego 2021

Numer telefonu firmowego Chase Bank:

Średnia ocena i łączna liczba recenzji

Śr. Ocena

Recenzje

  • Napisać recenzję
  • Edytować

173 Recenzje Chase Bank Centrala i Biuro Korporacyjne

Najgorszy bank w historii.

Chase Credit Card ma najgorszą obsługę klienta w historii. Nigdy nie polecałbym nikomu ich używania. Amazon robi, więc nie rejestruj się w celu uzyskania ich karty, bo będziesz bardzo niezadowolony.

Klient

Nie masz ŻADNEJ obsługi klienta dla seniorów w stanie Illinois

mój syn zrobił wszystko, o co go poproszono, aby uniknąć wykluczenia i twojej krótkiej sprzedaży, a były 2 oferty, a bank nie zaakceptował i postanowił kupić dom z jeszcze większą stratą. Co z tobą nie tak? Twoje banki w Milwaukee nie zawstydzają swoich ludzi.

klient

Musisz otworzyć oddział w Pensacola na Florydzie.

straszny

ten bank ma najgorszą obsługę klienta ze wszystkich placówek, z jakimi miałem do czynienia, nie odbierają telefonów i nie przejmują się Twoimi obawami.

ten bank nie jest dobrym bankiem. Dzielę konto z moim mężem, a mimo to nadal nie mogę uzyskać informacji o koncie bez jego obecności.

straszny

od domowego banku oszczędności. co za zmiana w negatywny sposób! po wielu, wielu latach zamknęliśmy nasze rachunki – od dzisiaj!

Niesamowity bank

Nigdy nie byłem bardziej zadowolony z banku tak bardzo jak z Chase Nie wierzę, że kiedykolwiek zostawię ich pracę z tobą i nie jestem przeciwko tobie, gdy coś pójdzie nie tak Jestem bardzo zadowolony ze wszystkich pracowników i korporacji za to, że bank, któremu mogę zaufać

Naprawdę

Ta firma jest jednym z najgorszych banków w historii. nasze konto zostało przejęte i badali ten problem od 3 miesięcy bez zaktualizowanych informacji, a następnie dzisiaj idą i dokonują obciążenia z tego samego konta, które zamknęli, gdy konto zostało przejęte, przeszli do naszego nowego konta wyciągnąć pieniądze i umieścić je na zamkniętym koncie dla tej samej transakcji, o której powiedzieliśmy, że to nie my na pierwszym miejscu. są do dupy i powiedziałem wszystkim, których znam, żeby zostawili ten bank w spokoju

Brzeg rzeki?

Moje dziecko otworzyło konto w Chase. Gdy po raz pierwszy próbowałem dokonać wpłaty na konto studenckie, zostałem poinformowany, że nie mogą przyjąć gotówki, ponieważ nie mam u nich konta. Mogę użyć czeku osobistego lub przekazu pieniężnego. Kto jest mózgiem, który zdecydował, że gotówki nie można zdeponować na jednym z kont. Czy Chase to bank? Moje pieniądze tam nie trafią

Przelew

Chase to jeden z najgorszych banków pod względem obsługi klienta. Wykonaliśmy przelew bankowy, numer konta został zmieniony, Chase otrzymał poprawkę, a pieniądze wciąż stoją w zawieszeniu. Mój mąż spędził dwa dni na rozmowie telefonicznej z każdą osobą, którą został przeniesiony. Dziś dowiadujemy się, że mają czas do 5:00 na ustalenie, czy zdeponują nasz czek, czy odeślą go. Mieli czek od dziesiątego. W międzyczasie będziemy mieli odbijanie czeków, coś, co nigdy nam się nie zdarzyło. Najgorsza obsługa klienta, z jaką kiedykolwiek miałem do czynienia. Mamy kredyt hipoteczny, kredyt samochodowy, 2 rachunki bankowe. Będziemy zamykać konto, chcąc zastawić nasze mieszkanie w innym banku i pożyczce samochodowej.

Cofnij się, proszę!

To naprawdę przeraża mnie, gdy idę do Chase Bank. Pracownicy są mili i przyjaźni, ale są zbyt przyjaźni. Nie lubię, gdy zadają mi osobiste pytania – co robisz dzisiaj? Jakie masz plany na weekend? – To nie ich sprawa. Nie są moimi przyjaciółmi. Są mili i uprzejmi, a ja jestem miły i grzeczny z powrotem. Wiem, że są przeszkoleni w zadawaniu takich pytań, ale nie podoba mi się to. Chcę tylko, żeby wykonali swoją pracę.

Poprzedni klient

Przeprowadziłem się do hrabstwa Amador i musiałem zamknąć konto, ponieważ w rejonie Jackson w Kalifornii nie ma banków Chase, w których mógłbym wejść do banku. Mamy bankomaty, ale nie możemy dokonywać wpłat. Jestem staromodny i lubię osobistą obsługę. Moi synowie mają konta w Chase i będą je zamykać. Proszę, żeby Chase otworzył bank w rejonie Jackson CA. Jeśli nie mam bankomatów, w których można wpłacać gotówkę / czek, mogę wrócić do Chase.

Refi Nightmare

STRASZNY. Po wycenie zdecydowaliśmy się pójść z innym pożyczkodawcą ze względu na oprocentowanie i rodzaj pożyczki. NIE PRZENIESIĄ wyceny ani nie zwrócą mi pieniędzy! Przestali odpowiadać na telefony i e-maile – okropne – przeniosę też czek i oszczędności!

niedobrze

Byłem w banku pościgowym na Dunde Road w Northbrook w stanie Illinois i obsługa jest do niczego. Zapytałem, czy może wypełnić dla mnie dowód wpłaty, a ona powiedziała, że ​​nie rób tego, że zdarzyło się to dwa razy w tym oddziale. od dawna i nigdy nie wszystkie inne gałęzie chase nie mają czasu holowania

Krótka sprzedaż

całkowicie rozczarowany przetwarzaniem krótkiej sprzedaży. Nasz pakiet został przekazany co najmniej ośmiu różnym osobom, wiele razy zgubili nasze dokumenty i nikt nie oddzwania. Absolutnie okropna firma udzielająca kredytów hipotecznych. Słaba obsługa klienta. NIE rób krótkiej sprzedaży z tą firmą.

straszny

Ta karta kredytowa jest najgorsza, jakiej kiedykolwiek doświadczyłem. Z innych odpowiedzi widzę, że powinienem był najpierw sprawdzić, zanim pozwoliłam się namówić na zdobycie tej karty. Myślisz, że wyjechałeś do kraju trzeciego świata, gdzie prawdopodobnie zostaniesz potraktowany znacznie lepiej. Co miesiąc potrzebuję nowego hasła, ponieważ moje już nie działa. Następnie na pytania bezpieczeństwa odpowiadam najlepiej, jak potrafię i zawsze są one błędne, jakbym nie wiedział, gdzie pracuję. oni wiedzą, ale jakoś zapomniałem o tym wszystkim. Zaskakujące, jak bardzo byłem głupi. Anuluję kartę, ponieważ żaden człowiek nie powinien nigdy w życiu przez to przechodzić. Wstydź się, Chase, za tak okropne traktowanie ludzi. Kiedy widzisz, że jest to niedopuszczalne? Kiedy wprowadzasz zmiany.

co za żart

Nigdy nie szukaj pożyczki w banku pościgowym. Ich ubezpieczyciele nie mają żadnego pojęcia. Zamiast przechodzić przez całą aplikację raz i odsyłać ją z WSZYSTKIMI WARUNKAMI, które należy spełnić. Zatrzymują się, gdy tylko coś zobaczą i odsyłają. Kiedy spełnisz ten warunek, odeślij go im PONOWNIE. Jak tylko zobaczą coś, czego im się nie podoba, odsyłają to PONOWNIE. i tak dalej i tak dalej. Bardzo nieprofesjonalne. Kiepska obsługa klienta. Absolutnie okropne.

Po ponad roku bankowości dla Chase i zbudowaniu świetnych relacji z bankierami biznesowymi, byłem rozczarowany faktem, że nie tylko prawie straciłem biznes, ale teraz jestem w różnego rodzaju długach z powodu błędu banku. Teraz dostaję ponaglenie i powiedziano mi, że nic nie można zrobić, chyba że był to 100% błąd banku, co w rzeczywistości tak było. Dzięki, Chase! Miejmy nadzieję, że możesz to naprawić!

Karta debetowa Automatic Deposit Chase visa

Nigdy nie polecam kupowania tej karty, miałem już 2 okazje, gdy korzystałem z bankomatu przy przejeździe w banku Chase, wypłacając wszystkie pieniądze i odmawiano mi transakcji, która nie otrzymała moich pieniędzy z powodu problemu technicznego, ale nadal pieniędzy jest usuwany z mojego konta, a następnie musi czekać 10 dni na zbadanie sprawy, a następnie wydać mi pieniądze. tylko po to, aby dowiedzieć się, że napęd bankomatowy nie jest nawet własnością Chase, która jest firmą zewnętrzną, uważaj na korzystanie z tych maszyn, według dyrektora banku nie ponosi odpowiedzialności za chase! To samo dotyczy tych kart debetowych, które wyraźnie mają swoje imię i nazwisko Chase debet, są też kolejną firmą, której nie gonią!