Powiedz nam, czy akceptujesz pliki cookie

Category: Jeśli Masz
17 lutego 2021

Używamy plików cookie do zbierania informacji o tym, jak korzystasz ze strony internetowej NHS Jobs. Używamy tych informacji, aby strona internetowa działała jak najlepiej.

 • Aktualności
 • RadaCymraeg
 • Strona główna
 • Szukanie pracy Przeglądaj oferty pracy
 • Zarejestrować
 • Zaloguj sie

  Aktualizacja koronawirusa (COVID-19)

  Możesz wyszukiwać i ubiegać się o stanowiska w NHS, w tym stanowiska związane z COVID-19, w NHS Jobs. Najnowsze porady dotyczące COVID-19 można znaleźć na stronie poświęconej koronawirusowi w NHS.UK.

  Uwaga: ten wakat zamknięty dla zgłoszeń w dniu 02/10/2020.

  Asystent Banku ds. Opieki Zdrowotnej

  Numer referencyjny: J265-A-20-7613

  Jeśli dbasz o innych bez namysłu i szukasz satysfakcjonującej kariery, w której możesz coś zmienić i zmienić życie na lepsze, to Asystent ds. Opieki Zdrowotnej Banku w Stanley House może być dla Ciebie właściwym wyborem.

  Niezależnie od tego, czy szukasz nowej kariery, czy już pracujesz w służbie zdrowia w ramach NHS lub prywatnej opieki, otrzymasz szkolenie, aby dołączyć do zespołu, w którym będziesz ceniony i wspierany, z dostępnymi możliwościami rozwoju kariery.

  To kariera, z której możesz być dumny, jednocześnie czerpiąc satysfakcję z pomagania ludziom i obserwowania ich poprawy. Tak powinno wyglądać świadczenie doskonałej opieki zdrowotnej.

  Co będziesz robić

  Dołączysz do zespołu, który dobrze współpracuje przy opiece nad osobami z chorobami neurologicznymi. Niezależnie od tego, czy byłeś pracownikiem pomocniczym, czy opiekunem, wykorzystasz swoje doświadczenie, aby wspierać ludzi w prowadzeniu wartościowego i spełnionego życia.

  Czasami może to być dość trudne środowisko, dlatego ważne jest pozytywne nastawienie, współczucie, odporność i czujność. Jednak obserwowanie poprawy ludzi jest niezwykle satysfakcjonujące; być w stanie zrobić dziś coś, czego nie mogli zrobić w zeszłym tygodniu z twojego powodu.

  Zespół Elysium Wellbeing jest pod ręką, abyś czuł się świetnie; czy to czat, masaż czy zajęcia grupowe. Kto nie lubi darmowego masażu w pracy?

  Istnieje również wiele możliwości rozwoju zawodowego. Dzięki szerokiej gamie kursów, dzięki którym będziesz się rozwijać i odnosić sukcesy. Jeśli masz aspiracje, możliwości i poświęcenie, możemy zapewnić Ci wsparcie i możliwości, które pomogą Ci osiągnąć cele zawodowe.

  Możemy zaoferować Ci elastyczny czas pracy – będziesz pracować 12,5 godzin dziennie na kontrakcie 0 godzin.

  Gdzie będziesz pracować

  Lokalizacja: Bosbury, Hereford, Herefordshire, HR8 1HB

  Będziesz pracować w Stanley House, usłudze, która oferuje multidyscyplinarne podejście do świadczenia opieki długoterminowej i zapewnia specjalistyczną opiekę oraz specjalistyczne interwencje terapeutyczne.

  Pracując w multidyscyplinarnym zespole, będziesz wspierać i umożliwiać mieszkańcom przegląd ich specyficznych i / lub zmieniających się potrzeb. Stanley House oferuje terapie i zajęcia, które obejmują fizjoterapię i terapię sztuką, a także otrzymuje informacje od profesora neuropsychiatrii i comiesięcznych specjalistycznych poradni lekarskich.

  Co otrzymasz

  • Stawka godzinowa do 10,22 £ (w tym dodatek urlopowy o 12,07%)
  • Darmowe posiłki i parkingObowiązkowe szkolenieWsparcie i działania w zakresie dobrego samopoczuciaElastyczne godziny pracyPłatne wprowadzeniePrzenieś na perm w przyszłości (opcjonalnie)

   O twoim następnym pracodawcy

   Będziesz pracować w ugruntowanej, stabilnej i zwinnej firmie z wyjątkowym podejściem do świadczenia opieki.

   Każdy pracownik jest ceniony i wspierany, ponieważ każdy ma do odegrania ważną rolę w sukcesie Elysium. Tylko dzięki poświęceniu, pasji i ciężkiej pracy personelu można zapewnić doskonałe programy opieki, które naprawdę przynoszą korzyści odbiorcom usług.

   Dzięki sieci ponad 70 usług w całej Anglii i Walii, oferujących cztery usługi, w tym: zdrowie psychiczne, neurologiczne, trudności w uczeniu się i autyzm, dzieci i edukacja, masz możliwość rozwoju i przeprowadzki z Elysium.

   Elysium Healthcare prowadzi bezpieczniejszą rekrutację personelu na wszystkie wizyty. Wymagane jest, aby wszyscy pracownicy rozumieli, że jest to indywidualna odpowiedzialność każdej osoby i są zobowiązani do promowania i ochrony dobrobytu usługobiorców. Kandydaci będą podlegać ujawnieniu w rozszerzonej bazie danych DBS.