Które karty zapewniają najlepszy kurs wymiany przy transakcjach zagranicznych?

Category: Cash Back
17 lutego 2021

Rejestracja w celu korzystania z kart kredytowych za pośrednictwem linków partnerskich zapewnia nam prowizję. Warunki mają zastosowanie do ofert wymienionych na tej stronie. Oto nasze pełne zasady reklamowe.

Aktualizacja: co najmniej jedna oferta kart w tym poście nie jest już dostępna. Sprawdź nasze Hot Deals aby poznać najnowsze oferty. Ta strona zawiera informacje na temat zwrotu gotówki Discover it®, która nie jest obecnie dostępna w Million Mile Secrets i może być nieaktualna.

Podróżując za granicę, zaoszczędzisz pieniądze, używając kart, które nie dodają opłat za transakcje zagraniczne. W przeciwnym razie zostanie naliczona dodatkowa opłata

3% na każdy zakup!

Ale czy wiesz , że zazwyczaj będziesz płacić inny kurs wymiany w zależności od wystawcy karty? Milevalue, One Mile at a Time i View From the Wing sugerują, że MasterCard oferuje najlepsze stawki.

Postanowiłem więc przeprowadzić eksperyment z pomocą członka zespołu Million Mile Secrets, który niedawno podróżował do Kanady.

Podróżujesz poza USA? Z niektórymi kartami uzyskasz lepszy kurs wymiany!

Dam ci znać, co się dowiedzieliśmy!

Czy wszystkie karty bez opłat za transakcje zagraniczne są takie same?Mimo że istnieje wiele wspaniałych kart, które nie pobierają opłat za transakcje zagraniczne, w tym niektóre bez opłaty rocznej , istnieje różnica w kursie wymiany między niektórymi kartami.

A jeśli dużo wydajesz za granicą, używanie kart z lepszym kursem wymiany może oznaczać znaczne oszczędności .

Bądź ostrożny! Niektóre karty pobierają więcej opłat za przewalutowanie niż inne!

Podczas gdy Visa i MasterCard oferują narzędzia do przeliczania walut online, ludzie zgłaszają, że nie ma gwarancji, że zastosują te dokładne kursy w dniu transakcji.

Chciałem się o tym przekonać, więc poprosiłem członka zespołu, aby odwiedził sklep w Kanadzie i dokonał zakupów na tę samą kwotę w tym samym czasie , różnymi kartami. I zobacz, którzy emitenci zaoferowali najlepsze (i najgorsze!) Kursy wymiany!

Mamy już wyniki!

MasterCard na topie!Jak podejrzewano MasterCard miała najkorzystniejszy kurs.

Oto karty, które przetestowaliśmy:

 • Platinum Card® od American Express Wyłącznie dla Mercedes-Benz
 • American Express Starwood Preferred Guest (mała firma)Chase Sapphire Preferred (Visa)Chase Ink Plus (Wiza)Citi Prestige (MasterCard)Discover it® Cash Back Uwaga: użyliśmy zarówno osobistych, jak i wizytówek American Express i Chase, aby sprawdzić, czy to coś zmieni. To nie NIE . Sześć transakcji za 25 USD (kanadyjskich), każda z inną kartą. Dzięki Bogu za cierpliwych kasjerów!

  Każda transakcja została przeprowadzona za 25 dolarów kanadyjskich.

  1. American Express Mercedes-Benz PlatinumAmerican Express przeliczył 25 dolarów kanadyjskich na 19,22 dolarów za pomocą karty American Express Mercedes-Benz Platinum. To daje kurs wymiany 1 $ =

  1.3007 dolarów kanadyjskich .

  Kurs wymiany z osobistą kartą American Express wynosił 1 dolara amerykańskiego =

  1.3007 dolarów kanadyjskich

  2. Preferowany gość Starwood American Express (Small BusinessKorzystanie z małej wizytówki American Express NIE miało wpływu na kurs wymiany. Stawka za kartę American Express Starwood Preferred Guest Small Business była taka sama jak w przypadku karty American Express Mercedes-Benz Platinum 1 $ =

  1.3007 dolarów kanadyjskich .

  Korzystanie z karty AMEX Small Business Card skutkowało tym samym kursem wymiany, co karta osobista AMEX

  3. Chase Ink PlusChase Ink Plus jest Visa mały biznes karty, a 25 dolar kanadyjski zakup pisał jako $ 19.28 . To jest stawka 1 $ =

  1,2967 dolarów kanadyjskich.

  To był najgorszy wynik eksperymentu!

  Nie tak dobra cena! Zakup za 25 dolarów kanadyjskich kosztuje więcej z wizą Chase Ink Plus

  4. Chase Sapphire PreferredKorzystanie z osobistej karty Visa NIE miało znaczenia. Chase Sapphire Preferred również zaksięgowało transakcję jako 19,28 $ .

  Nie było różnicy między kursem wymiany wiz Chase Personal i Business Visa

  5. Citi PrestigeCiti Prestige to karta MasterCard, która miała najlepszy kurs wymiany. Transakcja w wysokości 25 dolarów kanadyjskich zaksięgowana jako 19,14 USD lub po kursie 1 USD =

  1,3061 dolara kanadyjskiego.

  Citi Prestige MasterCard wygrywa!

  6. Odkryj to Cash BackKarta Discover it Cash Back znalazła się na 2 miejscu za najlepszy kurs wymiany. Jest opłata $ 19.17 za 25 dolarów kanadyjskich zakupu lub stawka $ 1 =

  1,3041 dolara kanadyjskiego.

  Discover to drugie miejsce w stosunku do MasterCard z bardzo podobnym kursem wymiany

  Kładąc wszystko razemPodsumowując, oto lista kart i ich stawek (w kolejności od najlepszej do najgorszej):

  Dla porównania sprawdziłem narzędzia do przeliczania walut online Visa i MasterCard. Narzędzie MasterCard nie działało w przypadku daty transakcji, ale narzędzie Visa zwróciło tę samą stawkę, co Chase Sapphire Preferred i Chase Ink Plus.

  To powiedziawszy, nie ma gwarancji, że te wyniki będą miały zastosowanie do każdej karty i dla każdej waluty lub daty. Ale z przyjemnością przekonałem się, co zasugerowali już inni blogerzy – MasterCard prawdopodobnie zapewni najlepszy kurs wymiany podczas podróży zagranicznych.

  Pamiętaj, aby uwzględnić w kategoriach bonusowychMoże warto zapłacić nieco niższy kurs wymiany, jeśli karta, której używasz, zapewnia dodatkowe mile lub punkty za zakup. Lub jeśli wolisz określone rodzaje mil lub punktów.

  Szczególnie przy mniejszych zakupach! Spójrzmy na przykład.

  Załóżmy, że idziesz na kolację do Toronto i wydajesz 75 dolarów kanadyjskich w restauracji . A Ty decydujesz między używaniem karty Chase Sapphire Preferred Visa lub Citi Prestige MasterCard.

  Obie karty dają 2X punktów za jedzenie. I (używając przykładowych kursów wymiany powyżej) zapłaciłbyś:

  57,84 $ przy użyciu Chase Sapphire Preferred (1 $ =

  1.2967 dolarów kanadyjskich)

  57,42 USD za pomocą Citi Prestige (1 USD =

  1,3061 dolara kanadyjskiego)

  To różnica 42 centów (niewiele!) . Za pomocą którejkolwiek karty zarobisz

  115 punktów. To naprawdę zależy od tego, w którym programie wolisz zdobywać punkty, chociaż uważam, że punkty Chase Ultimate Rewards są najbardziej wartościowe.

  To powiedziawszy, jeśli wydajesz setki lub tysiące dolarów, szczególnie w kategoriach bez premii, zwykle bardziej sensowne jest użycie karty z lepszym kursem wymiany.

  Wydaje się, że wiza jest nieco droższaWedług niektórych, Visa pobiera opłaty

  1% więcej, ponieważ w przeciwieństwie do MasterCard gwarantują kurs w dniu transakcji. Możesz czuć się bardziej komfortowo, wiedząc, ile zapłacisz w dolarach amerykańskich, dokonując zakupu za granicą.

  Z drugiej strony transakcja nie jest księgowana od razu. W tym czasie kurs wymiany może rosnąć lub spadać. Więc Visa może stracić pieniądze z powodu zmiany wartości walut. Dodatkowym atutem jest ochrona przed tym. Ale to, na czym Ci zależy, to to, czy TY płacisz więcej! 🙂

  PodsumowanieMamy eksperymentował z różnymi kartami z transakcji zagranicznych w tej samej ilości w tym samym czasie , aby zobaczyć, które emitenci dał najlepsze kursy wymiany. Żadna z testowanych kart nie dolicza opłat za transakcje zagraniczne:

  Najlepszy kurs wymiany (jak inni ludzie zgłaszali) był z MasterCard . A najmniej korzystna była Visa . Discover i American Express znajdowały się pomiędzy .

  Nie gwarantuje to, że z tymi kartami zawsze uzyskasz najlepszy lub najgorszy kurs wymiany. Ale wyniki są zgodne z tym, co sugerowali inni – że MasterCard jest zazwyczaj kartą z najlepszą ceną za zakupy za granicą.

  Dla mniejszych zamówień różnica kursów walutowych może być nieznaczna – tak wybrać kartę, która zarabia swoje ulubione punkty (zwłaszcza jeśli jest kategoria nagrody dodatkowe punkty za zakup).

  Czy zauważyłeś różnicę między kursami wymiany kart podczas podróży? Podzielcie się swoimi doświadczeniami w komentarzach!

  Chase Sapphire Preferred® CardChase Sapphire Preferred® CardZdobądź 80 000 punktów bonusowych po wydaniu 4 000 USD na zakupy w ciągu pierwszych 3 miesięcy od otwarcia konta. To 1000 $ na podróż, jeśli wykorzystasz Chase Ultimate Rewards®.

  2 razy więcej punktów za podróże i posiłki w restauracjach na całym świecie, kwalifikujące się usługi dostawy, jedzenie na wynos i kolację poza domem oraz 1 punkt za każdego dolara wydanego na wszystkie inne zakupy.

  Uzyskaj 25% więcej wartości, wymieniając się na przeloty, hotele, wypożyczalnie samochodów i rejsy w ramach Chase Ultimate Rewards. Na przykład 80 000 punktów jest warte 1000 USD na podróż.

  Uzyskaj nieograniczone dostawy z opłatą za dostawę 0 USD i obniżonymi opłatami za obsługę przy zamówieniach powyżej 12 USD przez co najmniej rok na kwalifikujące się zakupy żywności za pomocą DashPass, usługi subskrypcyjnej DoorDash. Aktywuj do 31.12.2021.

  Zdobądź 5X punktów za przejażdżki Lyft do marca 2022 r. To 3X punktów oprócz 2X punktów, które już zdobyłeś za podróż.