Jak napisać oprogramowanie do wydobywania bitcoinów

17 lutego 2021

Zostań naszym członkiem premium, a Twoje wydobyte monety będą codziennie automatycznie dodawane do Twojego panelu.

Bitcoin dzisiaj

Udostępniamy górnictwo wszystkim. Posiadamy systemy o najwyższej wydajności z najlepszym algorytmem wydobywczym.

W każdej chwili w dowolnym miejscu!

Uzyskaj dostęp do swojego konta górniczego z dowolnego miejsca na świecie. Czas działania naszych portali internetowych wynosi 98,99%. Interfejs jest łatwy i bezpieczny.

Bitcoin na kalkulator walutowyJesteśmy bezpłatną firmą zajmującą się wydobyciem bitcoinów

Tworzymy oprogramowanie do eksploracji w chmurze i zapewniamy utrzymanie sprzętu w centrach danych. Naszym głównym celem jest sprawienie, aby produkcja kryptowalut, takich jak Bitcoin, była dostępna dla każdego, niezależnie od wiedzy, doświadczenia, umiejętności technicznych czy wartości inwestycji. Mamy nadzieję, że wszyscy ludzie mają cyfrową walutę i używają jej w swoich dużych transakcjach. Usługa wydobywania jest rozwijana przez naszych doświadczonych programistów blockchain i ekspertów IT.

Wydobywanie bitcoinów w chmurze to wyjątkowa okazja do wydobywania bitcoinów i generowania nowych bitcoinów bez użycia drogiego sprzętu i bez problemów z elektrycznością, Internetem i urządzeniami. Mamy wiele centrów danych na całym świecie w celu zapewnienia bezpieczeństwa i dużej szybkości procesu wydobywania.

Jesteśmy bardzo szczęśliwi mogąc z zaufaniem i satysfakcją zapewnić naszym górnikom najlepszą usługę wydobywania bitcoinów.
Górniczy
Bitcoin do USDWsparcieJak działa Bitboost

Zaczniesz zarabiać natychmiast po wprowadzeniu adresu Bitcoin. Oto krótkie informacje o naszych najlepszych funkcjach.

Całkowicie za darmoDzięki naszemu bezpłatnemu programowi do wyszukiwania w chmurze możesz wyprodukować nieograniczoną liczbę bitcoinów. Nie ma potrzeby inwestowania w darmowy proces wydobywania.

Łatwość użyciaTworzymy bardzo prosty interfejs, więc każdy może z niego korzystać. Nie ma potrzeby rejestracji, aby rozpocząć proces wydobywania, wystarczy wpisać adres BTC i rozpocząć wydobycie.

Regularne płatnościKiedy górnik osiągnie minimalny próg i złoży wniosek o wypłatę, pomyślna wypłata zajmie tylko 24 godziny.

Przyjazny dla urządzeń mobilnychNasza strona internetowa i usługi są kompatybilne ze wszystkimi urządzeniami mobilnymi. Możesz wydobywać Bitcoin za pomocą urządzeń mobilnych i tabletów.

Ochrona i bezpieczeństwoNasze centra danych są wysoce skonfigurowane z kosztownym sprzętem do nieprzerwanej obsługi. Nasza usługa jest chroniona przed atakami DDoS.

Atrakcyjny bonus partnerskiZapewniamy 20% premię partnerską dla każdego użytkownika i zostanie ona zwiększona do 100% i będzie zależała od planów wydobycia.

Wybierz plan wydobycia

Jeśli dobrze zarabiasz na darmowym wydobywaniu, ale jeśli chcesz zwiększyć prędkość wydobywania i premię partnerską, wybierz najlepszy plan dla siebie spośród poniższych planów wydobycia.

 • 0,00000200BTC / min
 • 0,00288000BTC / dzieńBonus partnerski 30%
 • 0,00002100BTC / min
 • BTC / dzień0,03024000Bonus partnerski 40%
 • BTC / min0,00021000
 • BTC / dzień0,30240000Bonus partnerski 50%
 • 0,00126000BTC / min
 • BTC / dzień1.81440000Bonus partnerski 100%Darmowe wydobywanie bitcoinów: przewodnik krok po kroku

  Wydobywanie bitcoinów jest istotną częścią protokołu bitcoin. Ponieważ bez wydobywania bitcoinów nie możemy wprowadzić nowych bitcoinów do obiegu. Na wczesnym etapie bitcoinów Satoshi Nakamoto wydobywał swój pierwszy blok za pomocą zwykłego komputera. Na wczesnym etapie bitcoinów w 2009 r. Trudność wydobycia była niska i było tam mniej górników. Jednak około 2011 roku górnicy uruchomili GPU (graficzne jednostki przetwarzające używane do gier) w celu szybszego wydobywania. Procesor graficzny stał się popularny w branży kryptograficznej ze względu na jego zdolność do szybszego wykonywania złożonych obliczeń. W porównaniu z procesorem 1GPU może kopać 30 razy szybciej.

  Po tej ulepszonej wersji GPU wprowadza zwaną FPGA, która jest 3-100 razy szybsza niż 1GPU, ale konfiguracja FPGA jest trudna, dlatego nie odniosła takiego sukcesu.

  W końcu około 2013 roku wprowadzono układy ASIC (układy scalone specyficzne dla aplikacji). ASIC jest zbudowany tylko do wydobywania w porównaniu z CPU, GPU i FPGA. Nie można go użyć do niczego innego.

  Dzisiaj AISC jest najszybszym oprogramowaniem do wydobywania. Co sześć miesięcy wprowadzane są ulepszone wersje.

  Ale tylko posiadanie górników ASIC w domu nie pomoże, ponieważ są ciężkie zawody z profesjonalnymi górnikami bitcoinów. Dlatego powstały pule do wydobywania bitcoinów. Pomysł polega na tym, że prosta grupa górników łączy się w celu wydobywania bitcoinów, aby wygrać stały BTC i wygraną kwotę podzieloną, dzięki czemu otrzymali stały bitcoin w swoich portfelach. Do basenu górniczego mogą dołączyć nawet mali górnicy.

  Niektóre strony internetowe są moje dla Ciebie. Ten rodzaj wydobywania nazywa się wydobywaniem w chmurze bitcoinów. W przypadku tego typu wydobycia nie kupujesz żadnej platformy wydobywczej ani nie musisz posiadać żadnej mocy wydobywczej. Brzmi fajnie, ponieważ nie musisz konserwować swojej platformy górniczej, problemów z chłodzeniem, problemów z elektrycznością ani innych problemów z konserwacją.

  Istnieje również portal do wyszukiwania w chmurze, który zapewnia bezpłatne wydobywanie bitcoinów , w którym musisz dołączyć do portalu z logowaniem lub rejestracją, aby rozpocząć bezpłatne wydobywanie w chmurze .

  Bitboost to także jeden z najlepszych portali szybkiego wydobywania bitcoinów , któremu zaufały tysiące szczęśliwych górników na całym świecie. Możesz także dołączyć do naszego portalu wyszukiwania w chmurze i zacząć wydobywać swój pierwszy bitcoin.