Jak kupować bitcoiny przez PayPal

Category: Jest Również
17 lutego 2021

Kryptowaluty od bardzo dawna zyskiwały na wartości. Kiedy Bitcoin osiągnął oszałamiającą kwotę 19000 dolarów w grudniu 2017 roku, cały świat był w szoku widząc tak powszechne przyjęcie Bitcoina. Od tego czasu wszyscy z całego świata nie mogą się doczekać okazji do zainwestowania w Bitcoiny. Przy rosnących przepisach na całym świecie kupowanie Bitcoinów dla normalnych ludzi było trudnym zadaniem, dlatego pojawiły się alternatywne sposoby pomocy takim ludziom. Kryptowaluty można kupić rejestrując się na dowolnej giełdzie kryptowalut lub korzystając z systemu PayPal .

PayPal nie pozwala bezpośrednio na kupowanie Bitcoinów po tym, jak doświadczył wielu oszustw w imię obciążenia zwrotnego, ale umożliwia to za pośrednictwem innych dostępnych platform.

Kup Bitcoiny za pomocą PayPal na Virwox

Ta konkretna platforma pobiera ogromne kwoty opłat transakcyjnych, ale jej zaletą jest to, że była to jedno z najbardziej niezawodnych miejsc do kupowania Bitcoinów. Virtual World Exchange pozwala na zakup Bitcoins gdy żadna inna tradycyjna wymiana kryptowaluta umożliwia to poprzez PayPal powodu kwestii obciążeń zwrotnych związanych z PayPal. Wirtualna giełda kryptowalut wykorzystuje wirtualną walutę o nazwie SLL (Second Life Linden Dollars). Jest to jedna z najczęściej używanych wirtualnych walut w jednym z największych wirtualnych światów – Second Life. Bitcoin jest kupowany na tej konkretnej platformie za pośrednictwem tej konkretnej wirtualnej waluty.

Użytkownicy muszą najpierw kupić te wirtualne waluty za pośrednictwem swojego konta PayPal a następnie za pomocą tej wirtualnej waluty można kupić Bitcoiny .

Przed dokonaniem którejkolwiek z wyżej wymienionych transakcji użytkownicy muszą wejść na stronę internetową i zarejestrować się na wirtualnej giełdzie. Proces rejestracji jest bardzo prosty, można się zarejestrować podając dane osobowe.

  • Po wypełnieniu wszystkich danych osobowych nazwa użytkownika i hasło są wysyłane na odpowiedni identyfikator e-mail.
  • Użytkownicy mogą następnie zalogować się na konto przy użyciu tego konkretnego identyfikatora użytkownika i hasła i jest wysoce preferowane, aby użytkownik zmienił swoje hasło, gdy loguje się po raz pierwszy.Po zalogowaniu się na swoje konto, następną rzeczą, którą należy zrobić, jest zasilenie konta przez PayPal dolarami amerykańskimi.Po zasileniu swojego konta należy użyć swojego funduszu w dolarach amerykańskich na swoim koncie, aby kupić SLL, klikając USD / SLL .Po zdeponowaniu SLL na koncie, klikając SSL / BTC można kupić Bitcoiny, używając ich depozytu SSL.Ten konkretny krok zakupu Bitcoinów za ich wirtualną walutę może zająć do dwóch dni, ponieważ firma weryfikuje wyłącznie wszystkie szczegóły. Następnie na swoim koncie ma się Bitcoin.Te Bitcoiny można przenieść do ich osobistego portfela, klikając przycisk wypłaty i wprowadzając adres ich portfela Bitcoin.W tym procesie kupowania Bitcoinów miały miejsce 2 transakcje pośredniczące, jedna polegała na zakupie waluty wirtualnego świata za dolary amerykańskie, a druga przy użyciu wirtualnej waluty światowej do zakupu Bitcoinów. Struktura opłat transakcyjnych zmienia się dla każdego rodzaju transakcji, które można sprawdzić na tej stronie tutaj.

    Kup Bitcoiny za pomocą Paypal przez Paxful

    Ta usługa obejmuje wysokie kursy wymiany ale ma wielu sprzedawców do wyboru z całego świata. Paxful to w zasadzie nic innego jak rynek peer-to-peer, który pozwala użytkownikom kupować Bitcoiny w zamian za prawie wszystko. Fakt, że ta usługa jest mniejszą wersją LocalBitcoins, nie jest zbytnio znany ludziom.

    Kroki związane z zakupem Bitcoin są następujące.
  • Utworzenie konta w serwisie.
  • Wprowadź żądaną kwotę, a także wybierz odpowiednią metodę płatności .Wybierz preferowanego sprzedawcę. Pod warunkiem, że Paxful odpowiednio wybierze najlepiej sprzedającego się zgodnie z Twoimi wymaganiami.Po ustaleniu transakcji z konkretnym sprzedawcą użytkownik zostaje przekierowany do internetowego czatu ze sprzedającym, gdzie można potwierdzić transakcję.Po całkowitym sfinalizowaniu transakcji Bitcoiny sprzedających są wysyłane na rachunek powierniczy. Jest wysyłana do użytkownika dopiero po potwierdzeniu płatności. Na ten proces przewidziano okno 30 minut, po którym zazwyczaj transakcja jest automatycznie anulowana.Dostępnych jest również wiele innych metod kupowania Bitcoinów za pomocą PayPal .