Globalne badania

Category: Jaki Sposób
17 lutego 2021
 • Wojna NATO w USA
 • GospodarkaPrawa obywatelskieŚrodowiskoUbóstwoGłoska bezdźwięcznaSprawiedliwość9/11Przestępstwa wojenneMilitaryzacjaHistoriaNaukaInformator Banku Światowego ujawnia, w jaki sposób elity rządzą światem

  Ten artykuł został opublikowany po raz pierwszy 30 września 2013 roku.

  Karen Hudes jest absolwentką Yale Law School i przez ponad 20 lat pracowała w dziale prawnym Banku Światowego. W rzeczywistości, kiedy została zwolniona za doniesienie o korupcji w Banku Światowym, zajmowała stanowisko Senior Counsel.

  Miała wyjątkową możliwość sprawdzenia, jak światowa elita rządzi światem, a informacje, które teraz ujawnia, są absolutnie oszałamiające. Według Hudesa elita wykorzystuje bardzo zwarty rdzeń instytucji finansowych i megakorporacji, aby zdominować planetę.

  Celem jest kontrola. Chcą nas wszystkich zniewolonych przez długi, chcą, aby wszystkie nasze rządy były zniewolone przez długi i chcą, aby wszyscy nasi politycy byli uzależnieni od ogromnych wkładów finansowych, które wkładają w ich kampanie. Ponieważ elity są również właścicielami wszystkich dużych firm medialnych, media głównego nurtu nigdy nie zdradzają nam tajemnicy, że w sposobie działania naszego systemu jest coś zasadniczo nie tak.

  Pamiętaj, że to nie jest jakiś „teoretyk spisku, który mówi takie rzeczy. To prawnik z wykształceniem Yale, który przez ponad dwie dekady pracował w Banku Światowym. Poniższe podsumowanie jej danych logowania pochodzi bezpośrednio z jej witryny internetowej…

  Karen Hudes studiowała prawo na Yale Law School oraz ekonomię na Uniwersytecie w Amsterdamie. Pracowała w US Export Import Bank of the US w latach 1980-1985 oraz w Departamencie Prawnym Banku Światowego w latach 1986-2007. Założyła Komitet Organizacji Pozarządowych Sekcji Prawa Międzynarodowego American Bar Association oraz Komitet ds. Multilateralizmu i Odpowiedzialności Organizacji Międzynarodowych Amerykańskiego Oddziału Stowarzyszenia Prawa Międzynarodowego.

  Dziś Hudes bardzo stara się ujawnić skorumpowany system finansowy, którego używają globalne elity do kontrolowania bogactwa świata. Podczas wywiadu z New American mówiła, jak chętnie pozwalamy tej grupie elitarnych osób całkowicie zdominować zasoby planety…

  Były pracownik Banku Światowego, były starszy radca prawny Karen Hudes, mówi, że światowy system finansowy jest zdominowany przez niewielką grupę skorumpowanych, żądnych władzy postaci skupionych wokół prywatnej Rezerwy Federalnej Stanów Zjednoczonych. Sieć przejęła również kontrolę nad mediami, aby ukryć swoje zbrodnie, wyjaśniła. W wywiadzie dla The New American Hudes powiedziała, że ​​kiedy próbowała donosić o wielu problemach w Banku Światowym, została zwolniona za swoje wysiłki. Teraz, wraz z siecią innych sygnalistów, Hudes jest zdeterminowany, aby ujawnić i zakończyć korupcję. I jest pewna sukcesu.

  Powołując się na wybuchowe szwajcarskie badanie z 2011 roku opublikowane w czasopiśmie PLOS ONE na temat „sieci globalnej kontroli korporacyjnej, Hudes zwrócił uwagę, że niewielka grupa podmiotów – głównie instytucje finansowe, a zwłaszcza banki centralne – wywierają ogromny wpływ na międzynarodową gospodarkę zza kulis. „Tak naprawdę dzieje się tak, że światowe zasoby są zdominowane przez tę grupę – wyjaśniła, dodając, że „skorumpowanym łobuzom władzy udało się również zdominować media. „Pozwolono im to zrobić.

  Wcześniej pisałem o szwajcarskim badaniu, o którym wspomniał Hudes. Został on przeprowadzony przez zespół naukowców ze Szwajcarskiego Federalnego Instytutu Technologii w Zurychu w Szwajcarii. Przeanalizowali relacje między 37 milionami firm i inwestorów na całym świecie i odkryli, że istnieje „super jednostka składająca się z zaledwie 147 bardzo ściśle powiązanych megakorporacji, która kontroluje 40 procent całej światowej gospodarki…

  Kiedy zespół dalej rozplątywał sieć własności, odkrył, że znaczna jej część wywodzi się z „super-jednostki 147 jeszcze ściślej powiązanych firm – cała ich własność należała do innych członków super-jednostki – która kontrolowała 40 procent całkowitego bogactwa w sieci. „W efekcie mniej niż 1 procent firm było w stanie kontrolować 40 procent całej sieci – mówi Glattfelder. Większość z nich to instytucje finansowe. W pierwszej dwudziestce znalazły się Barclays Bank, JPMorgan Chase & Co oraz The Goldman Sachs Group.

  Ale globalna elita nie tylko kontroluje te wielkie korporacje. Według Hudesa dominują one również w niewybieralnych, nieobliczalnych organizacjach, które kontrolują finanse praktycznie każdego narodu na naszej planecie. Bank Światowy, MFW i banki centralne, takie jak Rezerwa Federalna, dosłownie kontrolują tworzenie i przepływ pieniędzy na całym świecie.

  Na szczycie tego systemu znajduje się Bank Rozrachunków Międzynarodowych. Jest to bank centralny banków centralnych, a poniżej zamieszczono wideo, na którym Hudes przekazuje Gregowi Hunterowi z USAWatchdog.com następujące informacje…

  „Nie musimy czekać, aż ktoś zwolni Fed lub Bank Rozrachunków Międzynarodowych. . . niektóre stany już zaczęły uznawać srebro i złoto, metale szlachetne, za walutę

  Większość ludzi nigdy nawet nie słyszała o Banku Rozrachunków Międzynarodowych, ale jest to niezwykle ważna organizacja. W poprzednim artykule opisałem, jak ten „bank centralny świata jest dosłownie odporny na przepisy wszystkich rządów krajowych…

  Niezwykle potężna organizacja międzynarodowa, o której większość ludzi nawet nie słyszała, potajemnie kontroluje podaż pieniądza na całym świecie. Nazywa się Bank Rozrachunków Międzynarodowych i jest bankiem centralnym banków centralnych. Ma siedzibę w Bazylei w Szwajcarii, ale ma również oddziały w Hongkongu i Meksyku. Jest to zasadniczo niewybrany, niepodlegający rozliczeniu bank centralny świata, który posiada całkowity immunitet od podatków i prawa krajowego. Nawet Wikipedia przyznaje, że „nie jest odpowiedzialna przed żadnym rządem krajowym. Bank Rozrachunków Międzynarodowych był używany do prania pieniędzy dla nazistów podczas II wojny światowej, ale obecnie głównym celem BIS jest kierowanie i kierowanie centralnie planowanym globalnym systemem finansowym. Obecnie do BIS należy 58 globalnych banków centralnych,i ma znacznie większą władzę nad tym, jak gospodarka USA (lub jakakolwiek inna gospodarka w tym zakresie) będzie się zachowywać w ciągu następnego roku niż jakikolwiek polityk. Co dwa miesiące centralni bankierzy świata zbierają się w Bazylei na kolejnym „Global Economy Meeting. Podczas tych spotkań podejmowane są decyzje, które dotyczą każdego mężczyzny, kobiety i dziecka na naszej planecie, a jednak nikt z nas nie ma nic do powiedzenia w sprawie tego, co się dzieje. Bank Rozrachunków Międzynarodowych to organizacja, która została założona przez światową elitę i działa na rzecz globalnej elity i ma być jednym z kluczowych kamieni węgielnych powstającego jednego światowego systemu gospodarczego.centralni bankierzy świata zbierają się w Bazylei na kolejnym „Global Economy Meeting. Podczas tych spotkań podejmowane są decyzje, które dotyczą każdego mężczyzny, kobiety i dziecka na naszej planecie, a jednak nikt z nas nie ma nic do powiedzenia w sprawie tego, co się dzieje. Bank Rozrachunków Międzynarodowych to organizacja, która została założona przez światową elitę i działa na rzecz globalnej elity i ma być jednym z kluczowych kamieni węgielnych powstającego jednego światowego systemu gospodarczego.centralni bankierzy świata zbierają się w Bazylei na kolejnym „Global Economy Meeting. Podczas tych spotkań podejmowane są decyzje, które dotyczą każdego mężczyzny, kobiety i dziecka na naszej planecie, a jednak nikt z nas nie ma nic do powiedzenia w sprawie tego, co się dzieje. Bank Rozrachunków Międzynarodowych to organizacja, która została założona przez światową elitę i działa na rzecz globalnej elity i ma być jednym z kluczowych kamieni węgielnych powstającego jednego światowego systemu gospodarczego.i ma być jednym z kluczowych kamieni węgielnych wyłaniającego się jednego światowego systemu gospodarczego.i ma być jednym z kluczowych kamieni węgielnych wyłaniającego się jednego światowego systemu gospodarczego.

  Ten system nie powstał przypadkowo. W rzeczywistości globalna elita rozwija ten system od bardzo dawna. W poprzednim artykule zatytułowanym „Kto rządzi światem? Solidny dowód, że podstawowa grupa zamożnych elitarystów pociąga za sznurki , zamieściłem cytat profesora historii z Georgetown University, Carrolla Quigleya, z książki, której jest autorem aż do 1966 roku, w której omawiał wielkie plany elity wobec Bank Rozrachunków Międzynarodowych…

  Potęgi kapitalizmu finansowego miały inny dalekosiężny cel, ni mniej ni więcej, tylko stworzenie światowego systemu kontroli finansowej w prywatnych rękach, zdolnego zdominować system polityczny każdego kraju i gospodarkę świata jako całości. System ten miał być kontrolowany w sposób feudalny przez banki centralne świata działające w porozumieniu, na podstawie tajnych porozumień zawieranych podczas częstych prywatnych spotkań i konferencji. Szczytem systemu miał być Bank Rozrachunków Międzynarodowych w Bazylei w Szwajcarii, prywatny bank będący własnością i kontrolowany przez światowe banki centralne, które same były prywatnymi korporacjami.

  I to jest dokładnie to, co mamy dzisiaj.

  Mamy system „neofeudalizmu, w którym my wszyscy i nasze rządy narodowe jesteśmy zniewoleni przez długi. System ten jest zarządzany przez banki centralne i Bank Rozrachunków Międzynarodowych i systematycznie przenosi bogactwo świata z naszych rąk do rąk globalnej elity.

  Ale większość ludzi nie ma pojęcia, że ​​coś takiego się dzieje, ponieważ globalna elita kontroluje również to, co widzimy, słyszymy i o czym myślimy. Obecnie istnieje tylko sześć gigantycznych korporacji medialnych, które kontrolują ponad 90 procent wiadomości i rozrywki, które oglądasz w swojej telewizji w Stanach Zjednoczonych.

  To jest podstępny system, który Karen Hudes stara się zdemaskować. Aby uzyskać więcej informacji, możesz słuchać wywiadu Joyce Riley z Power Hour przez całą godzinę tutaj.