Eksperci ostrzegają przed kryptowalutami, które „ zwiększą wartość szybciej niż cokolwiek innego w historii ”

Category: Karty Kredytowe
17 lutego 2021

Kryptowaluta „zaprojektowana, aby rosnąć wyżej, szybciej i zachować swoją wartość, obecnie warta 0,00 USD

Jeśli coś wydaje się zbyt piękne, aby mogło być prawdziwe, są szanse, że tak jest.

Na rynek weszła nowa kryptowaluta, która „została zaprojektowana tak, aby rosnąć wyżej, szybciej i zachować swoją wartość.

Jednak obecnie jego wartość wynosi 0,00 USD i jest notowana tylko na giełdach EtherDelta i Bidesk i nie dotarła do witryn agregujących rynek, takich jak CoinMarketCap.

Ten zasób kryptograficzny zwany HEX, który robi tak odważne oświadczenie, jest świeżym eksperymentem na rynku, przed którym komentatorzy rynkowi ostrzegają ludzi, nazywając go „oszustwem i porównując go z Bitconnect.

Wszystko, co gwarantuje wysoki zwrot z inwestycji, jest oszustwem. Kropka.

W 2016 roku został wydany otwarty projekt kryptograficzny Bitconnect z programem inwestycyjnym o wysokim zysku, Ponzi, w którym użytkownicy mieli pożyczać wartość monety BCC w zamian za spłatę odsetek.

Użytkownicy wymieniali swoje Bitcoiny na Bitconnect Coin na platformie pożyczkowej, gdzie wypłata odsetek była określana przez „bota handlowego, a wypłaty były obliczane jako ułamek ceny otwarcia i zamknięcia BTC.

Po wzroście do wartości prawie 500 USD, moneta spadła poniżej 1 USD po tym, jak administratorzy platformy zamknęli platformę edukacyjną w styczniu 2018 r.

1 / Krótki wątek na temat $ HEX, głupoty i chciwości. $ HEX to najnowszy bezużyteczny token ERC20. Trwająca sprzedaż tokenów przyniosła około 3 miliony USD w ETH. Jego jedynym celem jest, miejmy nadzieję, wzrost wartości poprzez przyciąganie nowych frajerów.

Każdy, kto dzisiaj wysłał Richardowi Heart $ ETH, po prostu się oszukał😂. W drugim dniu swojej sprzedaży żetonów dokonał

800000 $ i sprzedał ci $ HEX o wartości około 0,0016 $, ale każdy, kto ma 2 centy w mózgu, mógł go kupić na wolnym rynku za 0,0007 (50% zniżki) 😂 pic.twitter.com/OqIVP99YBz

– Tone Vays [Vegas- Unconfiscatable.com] (@Tonvayz) 5 grudnia 2019

Porozmawiam o tym tylko raz, ale jeśli pójdziesz za mną, nie miej nic wspólnego z HEX.

Już po 30 sekundach należytej staranności jest oczywiste i jasne, że jest to rażący schemat Ponzi i oszustwo.

Bitconnect, USI Tech, OneToken, PlusCoin, Hex Coin… wszystko jedno

Cały jego argument polega na dodaniu większej liczby oszukańczych funkcji.

– NIE jest to sprzedaż ICO, ponieważ możesz ją również otrzymać ZA DARMO za pośrednictwem $ BTC

– NIE sprzedaję u $ HEX, ubijam to w ramach tej umowy zapłaciłem programiście za napisanie.

– NIE MOŻESZ powiedzieć, że zatrzymam WSZYSTKIE $ ETH, bo nie wiesz, komu jeszcze dałem klucze

– Tone Vays [Vegas- Unconfiscatable.com] (@Tonvayz) 5 grudnia 2019

Ale co to jest HEX?

Oryginalnie znana jako Bitcoin HEX, ta kryptowaluta jest pomysłem seryjnego przedsiębiorcy i eksperta od marketingu Richarda Heart’a. 2 grudnia 2019 roku HEX ukończył migawkę i jest teraz w obiegu.

Według strony internetowej HEX, wiodąca kryptowaluta Bitcoin może być wydobywana, wysyłana i odbierana, ale nie pozwala na zarabianie odsetek, chyba że powierzysz swoje BTC „scentralizowanej stronie trzeciej.

Tutaj musisz wysłać swój HEX, odebrany przez użytkowników BTC – 10000 HEX na BTC – lub nabyty w zamian za ETH, do tego samego inteligentnego kontraktu, który wybił HEX w pierwszej kolejności i przypisuje ci zainteresowanie.

HEX to certyfikat depozytowy (CD) i im większy udział posiadaczy, tym mniejsze odsetki. Użytkownicy, którzy zablokują większą liczbę HEX i przez dłuższy czas, otrzymają najwyższe nagrody. HEX FAQ twierdzi, że zawsze będzie w stanie dokonać wypłat.

@RichardHeartWin Miałem wrażenie, że ci, którzy wejdą wcześniej, zostaną nagrodzeni bardziej niż ci, którzy przyjdą późno. Niestety, nie o tym mówią te statystyki. Każdego dnia, kiedy czekasz, otrzymujesz więcej $ HEX za swoje $ ETH. pic.twitter.com/8MnDCdDJaH

– dutchdelphidude | svanas.eth (@dutchdelphidude) 8 grudnia 2019

W przeciwieństwie do stałej podaży Bitcoina wynoszącej 21 milionów, która jest głównym czynnikiem stojącym za opowieścią o tym, że jest to magazyn wartości, „można tylko zgadywać na temat podaży HEX, ponieważ jest to funkcja „liczby postawionych monet. A bonusy jeszcze bardziej go zwiększą.

Wygląda na to, że $ HEX będzie miał ogromną podaż w pierwszym roku.

Dzień 1: 1B wybity hex.

Dzień 2: 500M

Dzień 3: 500M

przy tym tempie, nowa podaż zwróci 183B, nie licząc bezpłatnych roszczeń, premii za polecenie i nagród za obstawianie.

Inną kwestią związaną z tym projektem jest jego „adres początkowy, który zapewnia taką samą nagrodę, jak inni użytkownicy. Chociaż Hearst mówi, że ten adres nie jest pod jego kontrolą, brak przejrzystości jest z pewnością powodem do niepokoju.

Jeśli chodzi o cel długoterminowy, HEX ma na celu zastąpienie złota jako środka przechowywania wartości oraz firm obsługujących karty kredytowe i płatnicze. Jednak Bitcoin jest jedyną kryptowalutą, która zyskała wysoki poziom akceptacji zarówno wśród sprzedawców detalicznych, jak i instytucji, a żadna inna kryptowaluta spośród tysięcy dostępnych na rynku nie zbliżyła się nawet do jego poziomu.