Dzisiejsze oprocentowanie kredytów hipotecznych w Kalifornii

Category: Kwoty Pożyczki
17 lutego 2021

Niezależnie od tego, czy jesteś gotowy na zakup, czy refinansowanie, jesteś we właściwym miejscu. Porównaj oprocentowanie kredytów hipotecznych w Kalifornii dla poniższych opcji pożyczki.

Porównaj aktualne stawki refinansowania dzisiaj.

Poniższe stawki zakładają kilka podstawowych rzeczy:

 • Masz bardzo dobry kredyt (ocena FICO 740+)
 • Twoja pożyczka dotyczy domu jednorodzinnego jako głównego miejsca zamieszkaniaKonwencjonalne kredyty hipoteczne o stałym oprocentowaniu

  Dowiedz się więcej o stopach procentowych i rocznej stopie procentowej (APR). 1

  Ta tabela pokazuje oprocentowanie konwencjonalnych kredytów hipotecznych o stałym oprocentowaniu za pośrednictwem banku US Bank. Ta tabela pokazuje oprocentowanie konwencjonalnych kredytów hipotecznych o stałym oprocentowaniu za pośrednictwem banku US Bank. –

  Naprawiono 30 latNaprawiono 20 lat
  Semestr Oceniać KWI
  Semestr Oceniać KWI
  SemestrNaprawiono 15 lat Oceniać KWI SemestrNaprawiono 10 lat Oceniać KWI

  Ta tabela pokazuje oprocentowanie konwencjonalnych kredytów hipotecznych o stałym oprocentowaniu za pośrednictwem banku US Bank.

  Semestr Oceniać KWI Naprawiono 30 lat Naprawiono 20 lat Naprawiono 15 lat Naprawiono 10 lat
  Kredyty hipoteczne o zmiennym oprocentowaniu

  Dowiedz się więcej o stopach procentowych i rocznej stopie procentowej (APR). 1

  Ta tabela przedstawia oprocentowanie kredytów hipotecznych o zmiennym oprocentowaniu za pośrednictwem banku amerykańskiego. Ta tabela przedstawia oprocentowanie kredytów hipotecznych o zmiennym oprocentowaniu za pośrednictwem banku amerykańskiego. –

  10 lat ARM
  Semestr Oceniać KWI
  Semestr5 lat ARM Oceniać KWI Semestr3 lata ARM Oceniać KWI

  Ta tabela przedstawia oprocentowanie kredytów hipotecznych o zmiennym oprocentowaniu za pośrednictwem banku amerykańskiego.

  Semestr Oceniać KWI 10 lat ARM 5 lat ARM 3 lata ARM
  Kredyty hipoteczne FHA

  Dowiedz się więcej o stopach procentowych i rocznej stopie procentowej (APR). 1

  Ta tabela przedstawia oprocentowanie kredytów hipotecznych FHA za pośrednictwem banku US Bank. Ta tabela przedstawia oprocentowanie kredytów hipotecznych FHA za pośrednictwem banku US Bank. –

  Naprawiono 30 lat – FHA
  Semestr Oceniać KWI
  SemestrNaprawiono 15 lat – FHA Oceniać KWI

  Ta tabela przedstawia oprocentowanie kredytów hipotecznych FHA za pośrednictwem banku US Bank.

  Semestr Oceniać KWI Naprawiono 30 lat – FHA Naprawiono 15 lat – FHA
  Kredyty hipoteczne VA

  Dowiedz się więcej o stopach procentowych i rocznej stopie procentowej (APR). 1

  Ta tabela przedstawia oprocentowanie kredytów hipotecznych VA za pośrednictwem banku US Bank. Ta tabela przedstawia oprocentowanie kredytów hipotecznych VA za pośrednictwem banku US Bank. –

  30 lat naprawiono – VA
  Semestr Oceniać KWI
  Semestr15 lat naprawiono – VA Oceniać KWI

  Ta tabela przedstawia oprocentowanie kredytów hipotecznych VA za pośrednictwem banku US Bank.

  Semestr Oceniać KWI 30 lat naprawiono – VA 15 lat naprawiono – VA
  Kredyty hipoteczne Jumbo

  Dowiedz się więcej o stopach procentowych i rocznej stopie procentowej (APR). 1

  Ta tabela przedstawia oprocentowanie dużych kredytów hipotecznych w US Bank. Ta tabela przedstawia oprocentowanie dużych kredytów hipotecznych w US Bank. –

  Naprawiono 30 lat – jumbo
  Semestr Oceniać KWI
  SemestrNaprawiono 20 lat – jumbo Oceniać KWI SemestrNaprawiono 15 lat – jumbo Oceniać KWI

  Ta tabela przedstawia oprocentowanie dużych kredytów hipotecznych w US Bank.

  Semestr Oceniać KWI Naprawiono 30 lat – jumbo Naprawiono 20 lat – jumbo Naprawiono 15 lat – jumbo
  Mieszka w Golden State

  Jako jeden z największych stanów w kraju, Kalifornia ma wszystko. Od Hollywood po Park Narodowy Yosemite, od nadmorskich miast po kraj winiarski, Kalifornijczycy mogą znaleźć wiele do zobaczenia i odkrycia.

  Kalifornijskie programy kupna domu po raz pierwszy

  Programy pomocy dla nabywców domu po raz pierwszy w Kalifornii i całych Stanach Zjednoczonych oferują pożyczki, dotacje, pomoc w spłacie zaliczki i ulgi podatkowe. Ale wymagania dotyczące dostępności i kwalifikacji mogą się różnić. Aby uzyskać więcej informacji na temat programów dostępnych w Kalifornii, skontaktuj się ze swoim specjalistą ds. Kredytów hipotecznych w banku USA.

  Znajdź specjalistę ds. Kredytów hipotecznych w Kalifornii.

  Nasi lokalni specjaliści ds. Kredytów hipotecznych rozumieją specyfikę rynku kalifornijskiego. Pomożemy Ci przejść przez proces zakupu domu, abyś mógł skupić się na znalezieniu wymarzonego domu.

  Zrób następny krok.

  Wstępna kwalifikacja pomaga sprawdzić, ile możesz pożyczyć.

  Jeśli już znalazłeś swój wymarzony dom lub jesteś zainteresowany refinansowaniem istniejącego kredytu hipotecznego, złóż wniosek już dziś.

 • Finansowe IQ
 • BezpieczeństwoKarieraPrywatnośćŚledzenie i reklama onlineMapa witrynyDostępnośćCoBrowseZatwierdzenie kredytu jest uzależnione od zatwierdzenia kredytu i wytycznych programu. Nie wszystkie programy pożyczkowe są dostępne we wszystkich stanach dla wszystkich kwot pożyczki. Oprocentowanie i warunki programu mogą ulec zmianie bez powiadomienia. Produkty hipoteczne, kapitałowe i kredytowe są oferowane za pośrednictwem US Bank National Association. Produkty depozytowe są oferowane za pośrednictwem US Bank National Association. Członek FDIC. Równy pożyczkodawca mieszkaniowy

  Roczna stopa oprocentowania (APR) przedstawia rzeczywisty roczny koszt pożyczki, w tym wszelkie opłaty lub koszty oprócz rzeczywistych odsetek, które płacisz pożyczkodawcy.

  Stawki pokazane powyżejto aktualne stawki za zakup podstawowego miejsca zamieszkania jednorodzinnego na podstawie 60-dniowego okresu blokady. Stawki te nie są gwarantowane i mogą ulec zmianie. Nie jest to decyzja kredytowa ani zobowiązanie do udzielenia pożyczki. Twoja gwarantowana stopa będzie zależeć od różnych czynników, w tym produktu kredytowego, wielkości kredytu, profilu kredytowego, wartości nieruchomości, położenia geograficznego, obłożenia i innych czynników.

  Aby zagwarantować stopę procentowąnależy złożyć wniosek do banku US Bank i otrzymać potwierdzenie od urzędnika zajmującego się pożyczkami hipotecznymi, że Twoja stawka jest zablokowana. Wniosek można złożyć dzwoniąc pod numer 877-303-1639, składając wniosek online lub spotykając się z doradcą ds. Kredytów hipotecznych.

  Nieruchomości w stanie Minnesota: Aby zagwarantować stawkę, należy otrzymać pisemne potwierdzenie zgodnie z wymogami Statutu Minnesoty 47.206. Niniejsze zestawienie aktualnych warunków kredytu nie stanowi oferty zawarcia umowy o oprocentowanie lub punkt dyskontowy. Każda taka oferta może być złożona tylko zgodnie z podpunktami 3 i 4 Statutu Minnesoty, paragraf 47.206.

  Zgodnepożyczki ostałym oprocentowaniu – Zgodne stawki dotyczą kwot pożyczek nieprzekraczających 510 400 USD (765 600 USD w AK i HI). Obliczenie rocznej stopy oprocentowania (APR) opiera się na szacunkach zawartych w powyższej tabeli, przy czym opłaty finansowe płacone przez pożyczkobiorcę wynoszą 0,862% bazowej kwoty pożyczki plus opłaty za udzielenie pożyczki, jeśli dotyczy. Jeśli zadatek jest niższy niż 20%, może być wymagane ubezpieczenie kredytu hipotecznego, które może zwiększyć miesięczną płatność i RRSO.

  Zgodnepożyczki ARM –Zgodne stawki dotyczą kwot pożyczek nieprzekraczających 510 400 USD (765 600 USD na Alasce i Hawajach). Pożyczki i oprocentowanie o zmiennym oprocentowaniu (ARM) mogą ulec zmianie w okresie kredytowania. Zmiana ta może zwiększyć lub zmniejszyć twoją miesięczną płatność. Obliczenie rocznej stopy oprocentowania (APR) opiera się na szacunkach zawartych w powyższej tabeli z opłatami finansowymi płaconymi przez pożyczkobiorcę w wysokości 0,862% kwoty bazowej pożyczki plus opłaty za udzielenie pożyczki, jeśli dotyczy. Jeśli zadatek jest niższy niż 20%, może być wymagane ubezpieczenie kredytu hipotecznego, które może zwiększyć miesięczną płatność i RRSO.

  Pożyczki Jumbo –roczna stopa oprocentowania (RRSO) – Obliczenie rocznej stopy oprocentowania (RRSO) zakłada pożyczkę w wysokości 600 000 USD z 20% przedpłatą i opłatami finansowymi opłaconymi przez pożyczkobiorcę w wysokości 0,862% kwoty pożyczki plus opłaty za udzielenie kredytu, jeśli dotyczy. Jeśli zadatek jest niższy niż 20%, może być wymagane ubezpieczenie kredytu hipotecznego, które może zwiększyć miesięczną płatność i RRSO. Stawki Jumbo dotyczą kwot pożyczki przekraczających 510 400 USD (765 600 USD na Alasce i Hawajach).

  Pożyczki FHA – Obliczenie rocznej stopy oprocentowania (APR) zakłada pożyczkę w wysokości 255 290 USD (kwota bazowa 250 900 USD plus 4 390 USD składka na ubezpieczenie kredytu hipotecznego z góry) z przedpłatą w wysokości 3,5%, miesięczną premią za ubezpieczenie kredytu hipotecznego w wysokości 176,30 USD oraz opłatami finansowymi płaconymi przez kredytobiorcę w wysokości 0,862% podstawowa kwota pożyczki plus opłaty za udzielenie kredytu, jeśli dotyczy.

  Pożyczki VA –obliczenie rocznej stopy oprocentowania (RRSO) zakłada pożyczkę w wysokości 179 026 USD (kwota bazowa 175 001 USD plus 4025 USD Opłata za finansowanie VA za pierwsze użycie) bez zaliczki i opłat finansowych płaconych przez pożyczkobiorcę w wysokości 0,862% podstawowej kwoty pożyczki plus udzielenie opłaty, jeśli dotyczy.