Czy funkcja Affirm jest bezpieczna w użyciu? Co to jest potwierdzenie? | Potwierdź pożyczki i recenzje Affirm.com

Czy funkcja Affirm jest bezpieczna w użyciu? Co to jest potwierdzenie? | Potwierdź pożyczki i recenzje Affirm.com
Category: Konto Bankowe
16 marca 2021

Co jest potwierdzone? Czy funkcja Affirm jest bezpieczna w użyciu?

Jeśli robiłeś zakupy online w sklepach takich jak Casper.com, Delta Vacations lub Warehouse Direct USA, być może zauważyłeś przy kasie opcję użycia Potwierdź do płatności.

Ale co to jest potwierdzenie? Czy korzystanie z funkcji Affirm jest bezpieczne? Co mówią recenzje potwierdzające?

Potwierdź, że kredyt to nie PayPal, jest to forma finansowania, która pozwala kupującym kupować teraz i płacić później za większe zakupy. Ale zanim skorzystasz z jakiejkolwiek nowej opcji płatności, takiej jak konto Potwierdź, musisz wiedzieć, w co się pakujesz.

Potwierdź przegląd finansowania

Aby być na bieżąco, zbadaliśmy firmę i zebraliśmy razem Potwierdź recenzje pożyczek, które pomogą Ci zdecydować, czy powinieneś skorzystać z pożyczki Potwierdź, aby dokonać następnego zakupu.

Przejdziemy również do Potwierdź finansowanie, aby zrozumieć warunki i czy jest to dobry sposób na zakup, czy też ostatecznie będzie Cię to kosztować znacznie więcej.

Co jest potwierdzone?

Potwierdź to sposób na szybkie i łatwe sfinansowanie zakupów bez karty kredytowej. Finansowanie typu „afirmacja” jest dostępne w kasie u ponad 2000 sprzedawców internetowych, a także oferuje wirtualną kartę „Affirm”, z której można korzystać niemal wszędzie w Internecie oraz w wielu sklepach fizycznych.

Karta wirtualna działa jak karta kredytowa Potwierdź w przypadku jednorazowego zakupu, którego można dokonać w dowolnym miejscu, w którym dokonujesz zakupów kartą kredytową, a także można jej używać w Google Pay lub Apple Pay. Wkrótce omówimy więcej szczegółów na temat Potwierdź kartę kredytową.

Firma nie oferuje obecnie pożyczek mieszkaniowych Affirm ani innych rodzajów pożyczek, ale ma nadzieję dodać więcej produktów pożyczkowych w przyszłości.

Na swojej stronie internetowej oraz w kilku recenzjach pożyczek Affirm firma opisuje swoje usługi jako „łatwe finansowanie bez haczyka”. Ich celem jest ułatwienie ludziom finansowania zakupów za pośrednictwem funkcji Affirm bez karty kredytowej oraz usprawnienie procesu finansowania poprzez pełną przejrzystość informacji o tym, za co zapłacisz i wyjaśnienie wszystkiego prostym językiem.

Affirm.com analizuje wnioski pożyczkowe, zapewnia potencjalnym użytkownikom użyteczny interfejs i obsługę klienta oraz obsługuje pożyczki, ale faktyczne pożyczki są wspierane przez Cross River Bank, założony w 2008 r. W celu wypełnienia luki między bankami, firmami i technologią .

Startup, który próbuje wstrząsnąć

Firma Affirm została założona w 2012 roku przez współzałożyciela PayPal i seryjnego przedsiębiorcę Maxa Levchina. W kwietniu 2016 r. Firma zebrała 100 milionów dolarów na finansowanie kapitału, aby pomóc Potwierdzić kredyt poszerzyć listę kupców i rozszerzyć ofertę pożyczek.

Potwierdź recenzję kredytową

Ale co próbuje zrobić Affirm? Afirm ma na celu zapewnienie przejrzystości i nowoczesnej technologii w branży finansowej oraz uwolnienie ludzi od ciężaru spóźnionych opłat i narastających odsetek, które wynikają z używania tradycyjnych kart kredytowych.

Niektórzy mogą się zastanawiać: „Czy karta wirtualna Potwierdź nie jest kartą kredytową?” Z technicznego punktu widzenia to nie to samo, ale umożliwili korzystanie z niej tak, jakby była to karta kredytowa Potwierdź, przynajmniej w przypadku jednorazowego zakupu.

Affirm oferuje obecnie tylko finansowanie w punkcie sprzedaży, ale ich ostatecznym celem jest „zbudowanie nowej generacji banku konsumenckiego”, według Levchina, oferując ostatecznie pożyczki mieszkaniowe Affirm, pożyczki samochodowe i pożyczki dla małych firm dla start-upów.

Firma Affirm przygotowała się specjalnie dla milenialsów znających się na technologii i oferując im sposób na łatwe finansowanie zakupów, które pasują do ich stylu życia i priorytetów.

Millenialsi bardzo różnią się od innych pokoleń w korzystaniu z kredytów, a recenzje potwierdzające, że istnieje duża luka w sposobie obsługi tego pokolenia przez branżę finansową, co pozostawia lukę dla ich nowocześniejszego modelu finansowania.

Najwyżej oceniany zestaw narzędzi dla menedżerów zmian.

Pobierz narzędzie do zarządzania zmianami już dziś.

Affirm Loans Review: firma finansowa dla milenialsów

Dorastając podczas Wielkiej Recesji, milenialsi mają bardzo negatywny stosunek do kart kredytowych i generalnie wolą używać debetu niż kredytu.

Opierając się na recenzjach Afirm różnych badań demograficznych, tylko około 23% millenialsów ma jakiekolwiek saldo na karcie kredytowej, a 67% w ogóle nie ma karty kredytowej. Tak więc, jeśli chodzi o dokonywanie większych zakupów lub budowanie historii kredytowej, są w niekorzystnej sytuacji.

Głównie z powodu tego braku historii kredytowej milenialsi mają najniższe średnie wyniki kredytowe w jakimkolwiek pokoleniu, co utrudnia im zakwalifikowanie się do kredytu, w tym kredytów samochodowych, hipotecznych i pożyczek dla małych firm na startupy.

Z pewnością żaden kredyt nie może być przeszkodą, nawet jeśli chodzi o zakupy konsumenckie, takie jak materace i meble. Nie każdy ma duże zasoby gotówki do wydania, a wielu osobom trudno jest zaoszczędzić wystarczająco długo, aby dokonać większych zakupów gotówką.

Aby wypełnić tę lukę, Potwierdź recenzje millenialsów (i innych) z ograniczoną historią kredytową i oferuje im sposób finansowania zakupów nawet z niską oceną kredytową lub ograniczoną historią kredytową.

Potwierdzenie finansowania działa tak, aby zapewnić środowisko, w którym kupujący dokładnie wie, ile płaci odsetki, jakie będą miesięczne płatności, oraz aby usunąć opłaty związane z tradycyjnymi umowami dotyczącymi kart kredytowych.

Ale czy Potwierdź jest bezpieczne i czy założenie konta Potwierdź to dobry pomysł? Poniżej zagłębimy się w Potwierdź recenzje pożyczek, aby się dowiedzieć.

Co to jest proces pożyczkowy firmy Affirm?

Uzyskanie pożyczki Affirm jest proste. Potwierdź finansowanie pojawia się jako opcja płatności w przypadku coraz większej liczby sprzedawców internetowych, ich aplikacja mobilna umożliwia również ubieganie się o pożyczkę.

Możesz założyć konto z wyprzedzeniem pod adresem affirm.com/account lub możesz utworzyć konto przy kasie, wybierając opcję Potwierdź kredyt finanso u jednego z akceptantów.

Aby ubiegać się o weryfikację zdolności kredytowej pożyczki Potwierdź, musisz wprowadzić następujące informacje:

 • Wiek (musisz mieć ukończone 18 lat)
 • Adres S.
 • S. numer telefonu komórkowego lub VOIP, na który można odbierać wiadomości tekstowe
 • Nazwa
 • Adres e-mail
 • Twój numer ubezpieczenia społecznego

Jeśli przegląd Potwierdź finansowanie nie może ocenić Twojej zdolności kredytowej lub tożsamości na podstawie podanych przez Ciebie informacji, może poprosić Cię o podanie danych logowania do banku. Jeśli zobaczysz to wyskakujące okienko, możesz zadać sobie pytanie „Czy potwierdzić, że jest bezpieczna?”

Wykorzystują to, aby potwierdzić Twoją zdolność do dokonywania płatności i nie przechowują żadnych z tych danych. Mogą również wymagać zaliczki, jeśli nie mogą zatwierdzić Cię na pełną kwotę, o którą prosisz.

Affirm.com przegląda wszystkie twoje informacje i natychmiast decyduje o zatwierdzeniu lub odmowie udzielenia pożyczki. Jeśli zostaniesz zatwierdzony, możesz wybrać między warunkami pożyczki:

 • 3 miesiące
 • 6 miesięcy
 • 12 miesięcy
 • Do 48 miesięcy (przy dużych zakupach)
 • Od 1 do 3 miesięcy (w przypadku bardzo małych zakupów)

Ile kosztuje finansowanie Affirm?

Potwierdź, że ocena zdolności kredytowej Twojej zdolności do spłaty pożyczki będzie dyktować rodzaj oferowanej stawki. Nie pobierają żadnych opłat, a ich oprocentowanie waha się od 0% do 30% RRSO.

Kiedy potwierdzam recenzje mojej pożyczki, czego szukają?

Większość pożyczkodawców po prostu patrzy na Twój raport kredytowy i wynik FICO, kiedy podejmują decyzje kredytowe, ale Affirm.com analizuje inne aspekty twojego życia i robi rzeczy trochę inaczej.

Jeśli ubiegasz się o Potwierdź finansowanie lub Potwierdź kartę kredytową (zwaną również kartą wirtualną), firma twierdzi, że nie wpłynie to na twoją zdolność kredytową, chociaż przeprowadza kontrolę zdolności kredytowej.

Milenialsi, którzy są docelowymi klientami Affirm, mogą mieć niższą zdolność kredytową lub brak historii kredytowej, co utrudniłoby im zakwalifikowanie się do pożyczki w tradycyjny sposób.

Chociaż dokładna metoda, której używa Affirm podczas rozpatrywania wniosku o pożyczkę, nie jest publiczna, biorą pod uwagę rzeczy tak różne, jak profile w sieciach społecznościowych, częstotliwość korzystania z telefonu komórkowego, częstotliwość wysyłania wiadomości tekstowych i inne życie online.

Według Levchina „jest tam wiele danych o kimś, a wiele z nich jest całkowicie istotnych”. Afirm uważa, że ​​sama historia kredytowa nie jest dobrym wskaźnikiem zdolności kredytowej pożyczkobiorcy, dlatego przeglądy pożyczki Affirm obejmują wszystkie informacje o osobie i jej nawykach – nie tylko o wynikach FICO.

Co to jest limit kredytowy firmy Affirm i czy istnieją ukryte opłaty?

Spółka nie oferuje odnawialnych limitów kredytowych. Potwierdź, że każdy wniosek o pożyczkę rozpatruje oddzielnie, nawet jeśli jesteś powracającym klientem. Za każdym razem, gdy prosisz o zakup za pomocą kredytu Potwierdź, jest to jedna pożyczka z własnym terminem płatności i stopą procentową.

Z przeglądu „Potwierdź finansowanie” wynika, że ​​firma nie ogranicza liczby pożyczek, które dana osoba może mieć jednorazowo.

Jednak nie jest to Twoja pierwsza pożyczka z potwierdzeniem, możesz zostać odrzucony, jeśli spóźniłeś się z płatnościami lub nie spłaciłeś poprzedniej pożyczki w terminie lub jeśli wyświetlasz historię nadmiernego zadłużania się.

Jak zauważono w wielu recenzjach Affirm.com, Affirm jest całkowicie z góry na temat opłat, które pobierają. Nie ma żadnych opłat za zwłokę ani kar za wcześniejszą spłatę. RRSO to jedyna opłata, którą płacisz, a na początku procesu podaje Ci dokładnie, ile zapłacisz za swoją pożyczkę.

Co to jest proces płatności firmy Affirm?

Dokonywanie płatności za pożyczkę na Affirm.com jest tak samo proste, jak jej uzyskanie.

Potwierdź płatności kredytowe

Po potwierdzeniu i zatwierdzeniu pożyczki Twoja pierwsza płatność jest wymagalna w ciągu miesiąca kalendarzowego od daty zakupu. Twoja płatność jest wymagalna tego samego dnia każdego miesiąca, a terminów płatności w Potwierdź finansowanie nie może zostać zmieniony.

Możesz zarejestrować się w automatycznej płatności lub opłacać rachunki online lub za pośrednictwem aplikacji Potwierdź za pomocą karty debetowej lub przelewu bankowego. Jeśli wolisz, możesz też co miesiąc wysłać im czek, a niektóre pożyczki można spłacić kartą kredytową.

Aby jeszcze bardziej ułatwić ten proces, Affirm wysyła Ci co miesiąc wiadomość tekstową przypominającą o zbliżającej się płatności, a swoim kontem możesz zarządzać z poziomu aplikacji na iPhone’a i Androida.

A co z potwierdzeniem zwrotu pieniędzy?

Poprosiłbyś o zwrot pieniędzy za przedmiot zakupiony od sprzedawcy. Gdy zwrot zostanie przekazany w celu Potwierdź kredyt, saldo Twojego konta będzie go odzwierciedlać. Jednak naliczone odsetki nie podlegają zwrotowi.

Jaki jest wpływ firmy Affirm na mój wynik kredytowy?

Według firmy możesz ubiegać się o pożyczkę Affirm bez wpływu na swoją zdolność kredytową.

Kiedy ubiegasz się o pożyczkę, Potwierdź przegląd swojej historii kredytowej, wykonując „miękką” kontrolę kredytową, która nie pojawia się jako zapytanie w raporcie kredytowym i nie ma negatywnego wpływu na Twoją zdolność kredytową.

Jeśli chodzi o samą pożyczkę, może to mieć pozytywny lub negatywny wpływ na zdolność kredytową.

Jeśli dokonujesz płatności na czas, zaciągnięcie pożyczki Affirm może pomóc w budowaniu historii kredytowej i uzyskaniu dobrych ocen w raporcie kredytowym. Dokonywanie opóźnionych płatności może zaszkodzić Twojej historii kredytowej, więc tak jak w przypadku każdej pożyczki musisz upewnić się, że spłacasz w terminie.

Co to jest Potwierdź wirtualną kartę (aka Potwierdź kartę MasterCard)?

Co zrobić, jeśli chcesz dokonać zakupu w miejscu, które nie obsługuje bezpośrednio potwierdzenia?

Jeśli masz aplikację Potwierdź iPhone’a lub aplikację na Androida, możesz ubiegać się o pożyczkę na całkowitą kwotę zakupu, a otrzymasz wirtualną kartę, która przypomina nieco kartę kredytową Potwierdź, o ile działa przy zakupie .

One Affirm rozpatrzy i zatwierdzi Twój wniosek, otrzymasz numer Affirm MasterCard doładowany kwotą pożyczki. Możesz go używać prawie wszędzie w Internecie oraz w wielu sklepach fizycznych. Karta wirtualna Potwierdź nie jest kartą fizyczną, ale otrzymasz 16-cyfrowy numer karty.

Dla niektórych osób pomysł posiadania numeru Affirm MasterCard na telefonie sprawia, że ​​pytają: „Czy korzystanie z funkcji Affirm jest bezpieczne? Co się stanie, jeśli mój telefon zostanie skradziony? ”

Zabezpieczenie polega na tym, że numer karty kredytowej Potwierdź wygasa w ciągu 24 godzin i nadaje się tylko do jednorazowego użytku. Jeśli karta Wirtualna Potwierdź wygaśnie, zanim jej użyjesz, to tak, jakby pożyczka nigdy się nie wydarzyła i nie jesteś nic winien.

Jeśli na Twojej karcie Affirm MasterCard pozostaną dodatkowe pieniądze z pożyczki, które nie zostały wykorzystane, zostaną one odjęte od pełnej kwoty pożyczki, zwykle po 21 dniach.

Możesz użyć numeru karty kredytowej Potwierdź zarówno online, jak i w sklepie stacjonarnym:

 • W trybie online, wprowadzając cyfry tak, jak przy każdej innej karcie kredytowej
 • Offline, użyj karty wirtualnej w Apple Pay lub Google Pay lub wprowadź numer jako „brak karty” Potwierdź transakcję MasterCard (jeśli jest to dozwolone)

Gdzie jest dostępne potwierdzenie?

Potwierdzenie jest dostępne w kasie na dużej i stale rosnącej liście ponad 2000 sklepów internetowych, a funkcja Potwierdź stale dodaje kolejnych sprzedawców. Niektórzy z polecanych przez nich sprzedawców to:

 • Kacper
 • Wakacje w Delta
 • E-commerce Peloton
 • Fioletowy
 • Warby Parker
 • Pat McGrath Labs
 • Bellami Hair
 • Motorola
 • Razer, Inc.
 • Joybird
 • Tradesy

Możesz także użyć wirtualnej karty Potwierdź prawie wszędzie w Internecie oraz w wielu tradycyjnych sklepach detalicznych.

Czy potwierdzenie jest bezpieczne?

Potwierdź wkłada dużo czasu i energii, aby upewnić się, że Twoje konto Afirm jest bezpieczne. Ze względu na wiele zabezpieczeń mogą być nawet bezpieczniejsze niż korzystanie z karty kredytowej. Potwierdź ma następujące funkcje bezpieczeństwa:

 • Wykorzystują najnowsze i najlepsze dostępne szyfrowanie, aby chronić Twoje informacje.
 • Ich system łączy się bezpośrednio z systemem sprzedawcy, więc hakerzy nie przesyłają numerów kart do kradzieży.
 • Potwierdź, że stale kontroluje bezpieczeństwo swojego systemu, aby upewnić się, że jest na najwyższym poziomie.
 • Za każdym razem, gdy kupisz coś za pomocą pożyczki Potwierdź, wyślą Ci wiadomość tekstową, aby potwierdzić zakup.

Ponadto oświadczają, że nie ponosisz odpowiedzialności za żadne nieautoryzowane pożyczki i Potwierdź, że zrobią wszystko, co w ich mocy, aby pomóc Ci rozwiązać wszelkie problemy związane z nieautoryzowaną aktywnością na koncie.

Wniosek: czy potwierdzone recenzje są pozytywne? I czy to jest dla mnie odpowiednie?

Istnieje wiele recenzji Affirm.com, a większość z nich przyznaje Affirm wysokie oceny za prosty proces, łatwy w użyciu interfejs, przejrzystość i ogólną użyteczność.

Istnieją jednak pewne przeglądy finansowania potwierdzającego, dotyczące trudności z aktualizacją numerów telefonów komórkowych, obsługi klienta i problemów przy zwrocie przedmiotu.

Nadal konieczność płacenia odsetek w przypadku zwrotu pieniędzy była jednym z głównych problemów, które widzieliśmy w negatywnych recenzjach Potwierdź. W obronie firmy w witrynie Affirm w pełni ujawniono, że klienci nie otrzymują zwrotu odsetek za zwrócone produkty, które zostały zwrócone.

Ogólnie rzecz biorąc, mogliśmy znaleźć wszelkie podejrzane praktyki firmy i stwierdziliśmy, że robią wszystko, co w ich mocy, aby być bardzo prostym w kwestii Potwierdź kredyt i jak to działa, ale ich obsługa klienta mogłaby wymagać pewnej poprawy.

Jeśli nie masz historii kredytowej lub po prostu nienawidzisz pomysłu odnawialnej karty kredytowej, pożyczka typu „potwierdź” może być dla Ciebie odpowiednia, jeśli masz do czynienia z dużym zakupem bez gotówki na jego pokrycie.

Potwierdź natychmiastowe rozpatrzenie wniosków o pożyczki, nawet jeśli nie masz dużego kredytu. Oferują stałe terminy płatności, więc nie ma możliwości, aby narobić długu, który wymyka się spod kontroli.

Jeśli dokonujesz płatności na czas, pożyczka Affirm może pomóc Ci zbudować pozytywną historię kredytową.

Ten przegląd pożyczek Affirm powinien dać ci dobre wyobrażenie o tym, jak działa Affirm i czy jest odpowiedni dla Ciebie.

Podobnie jak w przypadku każdej formy finansowania, musisz uważać na sposób jej wykorzystania. Finansowanie może mieć sens w przypadku dużego zakupu, takiego jak meble, ale nie nabieraj zwyczaju pożyczania pieniędzy przy każdym zakupie dokonanym online.

Ostatecznie Affirm ma nadzieję zaoferować bezpośrednie pożyczki konsumenckie, takie jak pożyczki mieszkaniowe Affirm, pożyczki samochodowe i pożyczki dla małych firm dla start-upów.

Dzięki prostemu procesowi, łatwemu interfejsowi i skupieniu się na specyficznych potrzebach millenialsów, Affirm może z pewnością zrewolucjonizować branżę pożyczkową w przyszłości.

 • https://www.affirm.com/
 • https://www.affirm.com/about
 • https://www.affirm.com/how-it-works

AdvisoryHQ (AHQ) Zastrzeżenie:

Firma AdvisoryHQ podjęła uzasadnione wysiłki, aby przedstawić dokładne informacje, jednak wszystkie informacje są prezentowane bez gwarancji. Aby uzyskać szczegółowe informacje, zapoznaj się z regulaminem AdvisoryHQ. Przejrzyj również witrynę każdej firmy, aby uzyskać najbardziej aktualne dane, stawki i informacje.

Uwaga: Firmy i produkty, w tym te omówione powyżej, mogą być podmiotami stowarzyszonymi AdvisoryHQ. Kliknij, aby wyświetlić ujawnienia reklamodawców AdvisoryHQ.