Co to jest Kredyt Rezerwy Gotówkowej?

Category: Linii Kredytowej
17 lutego 2021

6 wskazówek, jak oszczędzać, korzystając z najpopularniejszych aplikacji do dostarczania posiłków

Kredyt z rezerwą gotówkową chroni Twoje konto przed debetami. Jeśli pojawi się czek, a saldo konta jest zbyt niskie, bank automatycznie przeleje pieniądze z rezerwy gotówkowej. Możesz również pożyczyć z rezerwy jak linię kredytową. Podobnie jak w przypadku większości form kredytu, zapłacisz za przywilej posiadania rezerwy gotówkowej i łatwo jest skończyć z dłuższym dłużnikiem, niż jest to zdrowe dla Twoich finansów.

Kwalifikacja do rezerwy gotówkowej

Ubieganie się o linię kredytową rezerwy gotówkowej działa podobnie jak każdy inny wniosek o pożyczkę. Bank chce znać Twoje imię i nazwisko, adres, pracę, skąd pochodzą Twoje pieniądze i ile masz. Może poprosić o zeznania podatkowe lub sprawozdania finansowe, aby udowodnić, że masz pieniądze, o które się ubiegasz. Jeśli składasz wniosek ze współwnioskodawcą, takim jak partner lub małżonek, będzie on musiał podać te same informacje.

Jakie koszty finansowania

Pokrycie czeków pozwala uniknąć opłat za debet, ale nie jest darmowe. Na przykład, jeśli pożyczasz z linii kredytowej na rezerwę gotówki w Key Bank, zostaniesz obciążony odsetkami o 11,99% powyżej podstawowej stopy procentowej w „Wall Street Journal, maksymalnie do 25%. Płacisz 30 $ za ochronę przed debetem Key i 10 $ za każdy dzień, w którym bank przesyła pieniądze na Twoje konto czekowe. Maksymalna opłata z góry wynosi 100 USD za cykl rozliczeniowy. US Bank twierdzi, że nie pobiera rocznej opłaty za swoje rezerwy gotówkowe i pobiera oprocentowanie w wysokości 21,9 procent.

Rezerwy biznesowe

Niektóre banki oferują te same usługi firmom. Jeśli jesteś właścicielem małej firmy, możesz ustawić linię kredytową na fundusze awaryjne, a także włożyć ją do gry, jeśli przekroczysz swoje konto firmowe, wypisując czeki. Podobnie jak w przypadku konta osobistego, będziesz musiał złożyć wniosek i zakwalifikować się, prawdopodobnie udowadniając, że masz zabezpieczenie na pokrycie wszelkich zaciągniętych pożyczek. W przeciwnym razie konta działają jak osobiste rezerwy gotówkowe.

Zważ koszty

Jeśli szukasz linii kredytowej dla siebie lub swojej firmy, porównaj koszty i opłaty związane z linią kredytową z rezerwą gotówkową z alternatywami. Tylko dlatego, że wiąże się z ochroną przed debetem, nie czyni go lepszą ofertą niż tańsza linia kredytowa w innym miejscu. Opłaty w twoim banku mogą być niższe niż opłaty za czek w rachunku bieżącym, ale jeśli nie możesz szybko spłacić rezerwy, odsetki się sumują.

  • US Bank: linia kredytowa rezerw
  • Key Bank: Kredyt Rezerwy GotówkowejBank Wschodni: Wniosek o rezerwę gotówkiKey Bank: stawki i opłatyUnion Bank: Ochrona kredytu w rachunku bieżącym w ramach rezerwy gotówkowej dla małych firmBankrate: Bankrate Protection: Czy tego potrzebujesz?Absolwent Oberlin College, Fraser Sherman zaczął pisać w 1981 roku. Od tego czasu badał i pisał artykuły do ​​gazet i czasopism na temat władz miejskich, spraw sądowych, biznesu, nieruchomości i finansów, wykorzystania nowych technologii i historii filmu. Sherman przez ponad dekadę pracował jako reporter prasowy, a artykuły w jego czasopismach były publikowane w „Newsweek, „Air & Space, „Backpacker i „Boys 'Life. Sherman jest także autorem trzech podręczników filmowych, a czwarta jest obecnie w trakcie realizacji.